reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wrzesień w Crime+Investigation Polsat i Lifetime

dodano: 2019-08-27 11:55 | aktualizacja: 2019-08-27 12:57
autor: Jakub Sulisz | źródło: CI Polsat

„R. Kelly: upadek” CI Polsat We wrześniu telewizja Crime+Investigation Polsat zaprezentuje nowy sezon programu „Opowiem ci o zbrodni", w którym czołowi pisarze kryminalni przyglądają się prawdziwym sprawom o morderstwa, które wstrząsnęły Polską. Premiera nowego sezonu zaplanowana jest na 20 września, w piątek o godz. 22:00.  Od 15 września na Crime+Investigation Polsat zbadamy nową plagę, która nęka małe miasta Ameryki. W programie „Miasto narkotyków" przyglądamy się jak kartele narkotykowe przejmują małe miejscowości, by wykorzystać je oraz ich mieszkańców do swoich przestępczych celów. 

Opowiem Ci o zbrodni CI Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W telewizji Lifetime powracamy do sprawy piosenkarza R.Kelly, który został oskarżony o molestowanie nieletnich kobiet, co stało się tematem szokującego cyklu dokumentalnego „R.Kelly: Wszystkie jego ofiary" wyprodukowanego przez Lifetime. Dwugodzinny dokument „R.Kelly: Upadek" ukazuje potężny wpływ programu, który wstrząsnął międzynarodową opinią publiczną, osiągnął rekordowe wyniki oglądalności i miał silny wpływ na dyskusję na temat molestowania seksualnego na świecie. W jesienne wieczory wieczory, od poniedziałku do czwartku o 23:00 zapraszamy na przepełnione grozą, świetnie zrealizowane thrillery, które zaprezentujemy w ramach cyklu „Jesienne Kino Lifetime”.
 

Nowy sezon „Opowiem ci o zbrodni”
W nowym sezonie „Opowiem ci o zbrodni” czołowi polscy pisarze przyjrzą się siedmiu prawdziwym zbrodniom, które wstrząsnęły Polską. W każdym z odcinków pisarze stają się narratorami, którzy opowiadają o wybranym przez siebie morderstwie w charakterystyczny dla siebie sposób. Podobnie jak przy pracy nad pierwszym sezonem, pisarze otrzymali dostęp do akt sądowych, dzięki którym starają się dokonać dogłębnej analizy działań morderców. Zdjęcia studyjne wzbogacone zostaną nie tylko rekonstrukcjami przebiegu zbrodni i okoliczności, jakie do nich doprowadziły. Pisarze udali się także, w miejsca kluczowe dla przebiegu zbrodni, rozmawiali z osobami zaangażowanymi w sprawy, z rodzinami ofiar. Wśród spraw poruszanych w najnowszych odcinkach znalazły się między innymi historia wampira ze Stefanowic, który mordował starsze kobiety, sprawa rytualnego mordu w bunkrze w Halembie oraz historia 24-letniego Patryka z Gdańska, którego ciało znaleziono po trzech tygodniach, od momentu gdy wyruszył w samotny rejs. W najnowszym sezonie programu na plan powracają czołowi polscy twórcy kryminałów znani z pierwszego sezonu: Igor Brejdygant, Wojciech Chmielarz, Marta Guzowska, Małgorzata i Michał Kuźmińscy oraz Katarzyna Puzyńska. Do obsady serii dołączają także Joanna Opiat-Bojarska i Max Czornyj.

W piątki, od 20 września o godz. 22:00 Crime+Investigation Polsat
 

„Miasto narkotyków”
Jak w wielu małych miastach Ameryki mieszkańcy hrabstwa Bullitt w stanie Kentucky tworzą niewielką, wiejską społeczność, która stała się strategicznym punktem działań kartelu narkotykowego. Niedoinwestowanie służb policyjnych i skromna liczba ich funkcjonariuszy w połączeniu z niepozornym położeniem geograficznym sprawiają, że kartele mogą prowadzić swój proceder w sposób niezauważalny. "Miasto narkotyków" wprowadza uczestników do trzech różnych środowisk – na ulice, do więzienia i do policji. Jego celem jest ujawnienie potężnego kryzysu, jaki nęka małe miasta Ameryki.
W niedziele, od 15 września o 21:00

„R. Kelly: upadek”
Po premierze bijącego rekordy popularności programu dokumantalnego „R. Kelly:jego wszystkie ofiary”, telewizja Lifetime zaprezentuje dwugodzinny film dokumentalny, który ukazuje reakcje, wywołane przez ten szokujący serial dokumentalny. Film szczegółowo obrazuje upadek znanego piosenkarza, który został oskarżony o molestowanie nieletnich dziewcząt. „R. Kelly: Upadek” to przemujący zbiór materiałów dokumentalnych, wywiadów  z dziennikarzami (w tym osławiony wywiad z Gayle King), ekspertami prawnymi, organizacjami non-profit i psychologami, które tworzą obraz tego, co obecnie dzieje się w życiu R.Kelly’ego oraz kobiet, które odważyły się mówić o swoich przeżyciach oraz tych, którzy nadal stoją po stronie piosenkarza.
19 września, w czwartek o 21:00 na Lifetime
 

Cykl „Jesienne kino Lifetime”
Jesienne wieczory to w Telewizji Lifetime wypełnią opowieści, o których trudno będzie zapomnieć. Od poniedziałku do czwartku o 23:00 zapraszamy na przepełnione grozą, świetnie zrealizowane thrillery, które zaprezentujemy w ramach cyklu „Jesienne Kino Lifetime”. Nie zabraknie hollywoodzkich gwiazd, takich jak Christina Ricci w rewelacyjnej roli Nellie Bly, w którą wcieliła się na planie filmu „Ucieczka z domu obłakanych”. Jesienią na Lifetime pokażemy także wiele filmów inspirowanych prawdziwymi, często głośnymi zbrodniami, takimi jak „Oscar Pistorius: zabójcza miłość”, produkcja ukazująca kulisy moderstwa dokonanego przez znanego sportowca,   „Uprowadzona Elizabeth Smart: Moja historia”, dramat oparty na przwdziwej historii porwania i ucieczki czternastolatki z Salt Lake City czy „Byłam w sekcie Mansona”, opowieść o kobietach, które uległy demonicznemu wpływowi jednego z najbardziej brutalnych przestępców w historii.
Od poniedziałku do czwartku o 23:00


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...