reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premiery we wrześniu na kanale Sundance TV

dodano: 2019-08-27 13:36 | aktualizacja: 2019-08-27 14:34
autor: Jakub Sulisz | źródło: Sundance TV

Jack Irish Sundance TV W nadchodzącym miesiącu Sundance TV zaprasza do oglądania seriali: „Striking out”, „Jack Irish” oraz „Rake”. We wrześniu zapraszamy również do oglądania serii dokumentalnej „On the Spot: Tribes”, w której para dziennikarzy – Eszter Cseke i András S. Takács przy pomocy jedynie ręcznych kamer dokumentują życie, kulturę i zwyczaje społeczności, których nie dotknęła zachodnia cywilizacja.  

Striking Out Sundance


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
On The Spot: Tribes
W 1. sezonie programu „On the Spot” prowadzący Eszter Cseke i András S. Takács przy pomocy jedynie ręcznych kamer zabrali widzów w najbardziej zapalne punkty naszej cywilizacji – od Gazy po Afganistan, gdzie tematami przewodnimi ich relacji były: wojny, terroryści, uchodźcy, dyktatury, bojownicy o wolność i rewolucje. Tym razem celem ich wizyt są społeczności i kultury, których nie dotknęła cywilizacja zachodnia - pod warunkiem, że takie miejsca nadal istnieją na Ziemi. Prowadzący chcą odwiedzić plemiona od Afryki po Indonezję, od pustyń po tropiki, aby poznać ich styl życia – od polowań po rytuały, oraz dowiedzieć się, jak myślą ludzie najbardziej oddaleni od naszego świata i cywilizacji. Eszter i András w dalszym ciągu podróżują tylko we dwoje bez towarzystwa ekipy, a do dokumentowania swych przeżyć używają jedynie dwóch małych kamer po to, aby jak najbardziej zbliżyć się do odległych plemion.
W każdą niedzielę o 21:00. Ostatni odcinek 29 września
 

Striking Out, sezon 1
Kiedy Tara odkrywa, że Eric, jej narzeczony oraz prawnik, zdradza ją z koleżanką z pracy, zostawia go i ich wspólną, prestiżową kancelarię prawną. Postanawia założyć własną praktykę specjalizującą się w prawie rodzinnym i rozwodowym, w której zatrudnia nowy zespół składający się z jej mentora i bliskiego przyjaciela, Vincenta oraz guru nowoczesnych technologii i prywatnej detektyw, Meg. Sprawy prowadzone przez Tarę doprowadzają ją do bezpośredniego konfliktu z wpływowymi rodzinami oraz prawnym i politycznym establishmentem, a także stają się wyzwaniem dla jej własnej moralności.
Od 12 września w czwartki o 22:00

Jack Irish, sezon 2
Jack ma za zadanie odnaleźć zaginioną osobę, tylko po to, aby od razu wpaść w pułapkę i zostać wrobionym w morderstwo. Szybko zostaje uwikłany w skomplikowaną sieć potężnych interesów, która rozciąga się od jego rodzinnego miasta Fitzroy do odległej wioski na Filipinach.
Ostatni odcinek w czwartek 5 września o 22:00
 

Rake, sezon 5
Rok po rozpoczęciu kariery senatora w parlamencie w Canberze, Cleaver (Richard Roxburgh) ma zarówno nowych, jak i starych wrogów. Jednym z nich jest groźna, prawicowa senator Penny Evans (Jane Turner), natomiast sprzymierzeńcem Cleavera zostaje jego kierowca, Jakub (Jacek Koman).

Nicole Vargas (Kate Box) jest teraz szefem sztabu Cleavera, a Jack (Tasma Walton) ukrywa się w mrokach parlamentarnych korytarzy, by w zależności od potrzeb wynieść kogoś na piedestał albo złamać jego karierę. David Potter (Matt Day) przeszedł na stronę Zielonych, a jego główny rywal i zarazem przyrodni brat, Joe (Mark Mitchinson) reprezentuje w senacie rząd i wraz z ministrem ds. bezpieczeństwa wewnętrznego, Garethem Morrowem (William McInnes), rządzą żelazną ręką, a przynajmniej tak im się wydaje.
W każdy wtorek o 22:00

Shifty
Życie Shifty’ego, młodego londyńskiego dilera kokainy, wymyka się spod kontroli, gdy jego najlepszy przyjaciel powraca do domu. Prześladuje go jeden z klientów zdeterminowany, by za wszelką cenę zdobyć narkotyki, a rodzina na dobre zamierza się od niego odwrócić. Shifty za wszelką cenę musi przechytrzyć narkotykowego rywala, który chce doprowadzić do jego upadku. Kiedy jego wieloletni przyjaciel Chris konfrontuje się mroczną przeszłością, która wydawała się być już za nim, młody diler musi zmierzyć się z pełną przemocy przyszłością, która nieuchronnie się zbliża.
Piątek 6 września o 22:00

Drug Lord: The Legend of Shorty
Dokument stanowi zapis polowania na znanego meksykańskiego dilera narkotyków – El Chapo.
Piątek 13 września o 22:00

The Sunshine Makers
Historia nietypowego duetu, Nicholasa Sanda i Tima Scully’ego, której akcja rozgrywa się w sercu amerykańskiej narkotykowej kontrkultury lat 60.
Piątek 20 września o 22:00

No No: A Dockumentary
W legendarnym meczu bejsbolowym w latach 70. miotacz Dock Ellis, będąc pod wpływem LSD, doprowadził do zwycięstwa swoją drużynę nie
dopuszczając do zdobycia żadnej bazy przez przeciwników. Jego szczerość powodowała konflikty i kontrowersje, ale swoje późniejsze lata Ellis spędził pomagając innym w walce z uzależnieniem. No No: A Dockumentary przedstawia zaskakującą i poruszającą historię życia w świetle reflektorów i z dala od niego.
Piątek 27 września o 22:00


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...