reklama
SAT Kurier logowanie X
 • Zaloguj

Cyfrowy Polsat: Evobox HD z funkcjami TimeShift, reStart i CatchUP

dodano: 2019-08-27 14:36
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Cyfrowy Polsat

Evobox HD Cyfrowy Polsat Cyfrowy Polsat, jako pierwsza platforma satelitarna w Polsce, uruchomił testowo na satelitarnych dekoderach Evobox HD nowe funkcje, dostępne po podłączeniu urządzenia do Internetu, które umożliwiają oglądanie ulubionych programów z przesunięciem czasowym: TimeShift, reStart i CatchUP.

Evobox HD Cyfrowy Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowe usługi przewijania, zatrzymywania, cofania, oglądania od początku oraz możliwość wyboru programu nawet do 7 dni od momentu jego emisji są dostępne przez Internet, bez konieczności posiadania dysku twardego. Do tej pory można było z nich korzystać u operatora w ramach telewizji kablowej IPTV – na dekoderze Evobox IP oraz w ramach telewizji internetowej OTT – na dekoderze Evobox Stream.

Użytkownicy dekoderów Evobox HD po podłączeniu ich do Internetu otrzymają jeszcze większe możliwości oglądania telewizji na własnych zasadach i dostęp do następujących funkcji:
 • TimeShift – daje możliwość zatrzymywania i przewijania wybranych programów do 3 godzin, a to pozwala jeszcze raz zobaczyć wybraną scenę czy fragment meczu, gdy musimy przerwać oglądanie,
 • reStart – pozwala na oglądanie wybranych programów z kanałów linearnych od początku, co oznacza, że nie trzeba się martwić spóźnieniem na ulubiony serial, film czy format rozrywkowy,
 • CatchUP – umożliwia oglądanie wybranych programów nawet do 7 dni wstecz od ich emisji, bez dodatkowych opłat i to bez konieczności nagrywania.

Testy nowych usług na dekoderach Evobox HD zaplanowano na najbliższe 2 miesiące.

Liczne funkcje dekodera Evobox HD
Evobox HD to wysokiej klasy urządzenie HD z rodziny dekoderów Evobox charakteryzujących się nowoczesnym designem oraz łatwym dostępem do serwisów VOD. Czytelny wyświetlacz oraz prosta i intuicyjna obsługa, którą zapewnia oprogramowanie dostarczone przez firmę ADB, sprawiają, że Evobox HD dostarcza bogactwa rozrywki na wyciągnięcie ręki.

Evobox HD to szereg przydatnych możliwości:
 • Wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki któremu dekoder bezprzewodowo łączy się z Internetem,
 • Możliwość oglądania tysięcy filmów, seriali i programów w serwisach Cyfrowy Polsat GO i HBO GO zawsze, kiedy widz ma na to ochotę, także przed ich emisją w telewizji,
 • Funkcjonalne oprogramowanie zapewnia:
  - łatwy dostęp do wszystkich funkcji dekodera,
  - bogaty Program TV z możliwością alfabetycznego filtrowania pozycji programowych,
  - możliwość zaawansowanego wyszukiwania programów i ustawiania przypomnień,
  - czytelne opisy audycji,
  - możliwość tworzenia list ulubionych kanałów,
  - łatwe poruszanie się pomiędzy ulubionymi listami kanałów za pomocą niebieskiego przycisku na pilocie,
 • Wygodna, automatyczna funkcja autoryzacji usługi Multiroom HD w domowej sieci.

Evobox HD, podobnie jak pozostałe dekodery z linii Evobox – PVR, Lite, IP i Stream, wyprodukowany został w należącej do Grupy Polsat fabryce InterPhone Service w Mielcu, która wprowadziła już kilka milionów urządzeń cieszących się uznaniem klientów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

299 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

420 zł Więcej...
reklama