reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-08-12 - 2020-08-13 - 2020-08-14

Gala One FC: Immortal Triumph w Wietnamie

dodano: 2019-08-28 16:46
autor: Janusz Sulisz | źródło: Fightklub.pl

One FC: Dawn of Heroes, Fightklubie Po raz pierwszy w historii w Wietnamie i z tylko jedną walką o mistrzostwo świata. Jedną, ale za to jaką! Pojedynkiem, w którym o pas powalczą Nong-O Gaiyanghadao z Bricem Delvalem. One FC: Immortal Triumph 6 września na żywo w Fightklubie!

Gala One FC: Immortal Triumph Wietnam


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
One Championship rozszerza swoje wpływy i podbija kolejne rynki na kontynencie azjatyckim. Tym razem włodarze organizacji postanowili zorganizować kolejne show w Wietnamie, a konkretnie w Ho Chi Minh. W pojedynku wieczoru na gali Immortal Triumph rękawice skrzyżują Nong-O Gaiyanghadao z Tajlandii z Algierczykiem Bricem Delvalem.

Pierwszy z nich to żywa legenda tajskich sportów walki, niekwestionowany mistrz One FC i posiadacz niemal wszystkich najważniejszych wyróżnień w Muay-Thai. Jego wyniki są tym bardziej spektakularne, że pochodzi z ubogiej rolniczej rodziny i od początku zawodowe uprawianie sportu musiał godzić z pracą, z której utrzymywała się większość jego rodziny. Treningi rozpoczął już w wieku dziewięciu lat, zaledwie miesiąc później stoczył swój pierwszy pojedynek, a kiedy tylko skończył 14 lat postanowił opuścić rodzinne strony i w całości poświęcić się treningom i doskonaleniu umiejętności w sportach walki. To zaowocowało zawrotną karierą, podczas której wygrał już ponad 300 walk i sięgnął po najbardziej prestiżowe tytuły w Tajlandii.

W piątek 32-letni Gaiyanghadao będzie bronił swojego pasa federacji One Championship, a odebrać spróbuje mu go młodszy od niego o 12 lat Brice Delval. Francuz to jeden z najzdolniejszych zawodników młodego pokolenia nie tylko w swoim kraju, ale na całym Starym Kontynencie. Walczy niezwykle szybko i efektownie, w dodatku jest odporny na ciosy rywali. Dorastał na wyspie Reunion i właśnie tam zaraził się miłością do Muay-Thai, obecnie trenuje w słynnym francuskim klubie Mahmoudi, którego jest jednym z najzdolniejszych wychowanków.

W innej, równie ciekawie zapowiadającej się walce na gali w Ho Chi Minh, także dojdzie do tajsko-francuskiego pojedynku, w którym swoje umiejętności zaprezentują Saemapetch Fairtex i Rafi Bohic. Podobnie jak w przypadku Gaiyanghadao, także jego krajan przebył długą i krętą drogę, aby wydostać się ze skrajnego ubóstwa i zostać czołowym zawodnikiem MMA na świecie. Fairtex pierwsze walki toczył w wieku 11 lat, jako 14-latek występował już na słynnym turnieju na Rajadamnern Stadium, a trzy lata później triumfował w legendarnym turnieju Tiger Cement.

W Wietnamie swoje umiejętności zaprezentuje ponadto cała czołówka rodzimych fighterów, z Chrisem Nguyenem i Bi Nguyen na czele, zaplanowano także znakomicie zapowiadającą się walkę kick-boxerską, w której Beybulat Isaev sprawdzi formę Andersona Silvy, byłego sparingpartnera świetnego Holendra, Petera Aertsa.

Pełna karta walka gali Immortal Triumph:
  • Nong-O Gaiyanghadao (Tajlandia) vs Brice Delval (Francja)
  • Saemapetch Fairtex (Tajlandia) vs Rafi Bohic (Francja)
  • Nguyen Tran Duy Nhat (Wietnam) vs Azwan Che Wil (Malezja)
  • Beybulat Isaev (Rosja) vs Anderson Silva (Brazylia)
  • Kulabdam Sor. Jok. Piek Uthai (Tajlandia) vs Bobo Sacko (Francja)
  • Chris Nguyen (Wietnam) vs Yukinori Ogasawara (Japonia)
  • Bi Nguyen (Wietnam) vs Puja Tomas (Indie)
  • Panpayak Jitmuangnon (Tajlandia) vs Masahide Kudo (Japonia)

Gala One FC: Immortal Triumph 6 września od godz. 12:30 na żywo w Fightklubie


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6934 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem SNR,...

299 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

149 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+. W najnowszej wersji...

499 zł Więcej...
reklama