reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kolejna odsłona „Orła czy reszki”

dodano: 2019-08-28 16:49
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN Discovery Polska

„Orzeł czy reszka” 2 TTV Kolejna odsłona „Orła czy reszki” pokaże, kogo los skaże na liczenie każdego grosza w podróży, a kto będzie się pławił w luksusie? Ulubieńcy z „Gogglebox. Przed telewizorem” – czyli zwariowane trio z Kielc z „Big Boyem” na czele oraz paczka przyjaciół: Krzysiek, Felek i Marian – staną przed zupełnie nowym wyzwaniem. Zamiast komentować, co inni robią w telewizji, sami przeżyją szaloną przygodę.

„Orzeł czy reszka” 2 TTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Chłopaki wyruszą do Budapesztu, a na miejscu rzut monetą zdecyduje, kto dostanie do ręki złotą kartę, a kto będzie musiał przetrwać ze 100 dolarami w kieszeni. Za dnia stolica Węgier kusi bajecznymi hotelami i luksusowymi atrakcjami, nocą zmienia się w zagłębie clubbingu, gdzie nie zabraknie dobrej muzyki i towarzystwa pięknych kobiet. Istnieje tylko jedno ryzyko... Bohaterowie są gotowi na spotkanie z Budapesztem, ale czy Budapeszt jest gotowy na spotkanie z nimi?
 

Czy pieniądze ze złotej karty są w stanie kupić dobrą zabawę, a może do tego potrzebna jest przede wszystkim zgrana ekipa, która w każdych warunkach potrafi zaszaleć? Kto zdecyduje się na gulasz z koguta, a kto i dlaczego będzie miał ochotę uciekać ze spa? Kto urządzi sobie imprezę na środku Dunaju, a kto nauczy się czardasza od pięknej tancerki?

Emisja w czwartki od 5 września o godz. 22:30 w TTV


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...