reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

4 nowe kanały w Play Now

dodano: 2019-08-29 12:53
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Play

Play Now TV Od 29 sierpnia br. abonenci Play Now i Play Now TV mają okazję oglądać cztery nowe kanały. Są to: Crime+Investigation Polsat, 4fun.tv, 4fun Dance i 4fun Gold. Po tych zmianach Play Now oferuje dostęp do 70 kanałów, a Play Now TV do 78.

Play Now TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pakiet Extra został wzbogacony o pełny zaskakujących zwrotów akcji, intryg i świata zbrodni kanał Crime+Investigation Polsat. W programach takich, jak „Opowiem ci o zbrodni”, „Dożywotniacy” oraz „Polskie zabójczynie” widzowie spróbują zrozumieć motywy i emocje, które pchnęły ludzi do przestępstwa. Każda taka sprawa ma charakter osobisty i emocjonalny, w każdej głos zabierają śledczy, specjaliści i najbliżsi ofiar. Crime+Investigation Polsat to pierwszy na świecie kanał dokumentalny o prawdziwych przestępstwach i zbrodniach, a także lider w produkcji programów dokumentalnych o tematyce kryminalnej w Polsce. Obecnie dostępny jest w ponad 60 milionach gospodarstw domowych na 100 rynkach na świecie. To czwarty kanał z portfolio A+E Networks, który dołącza do oferty Play Now, obok dostępnych w pakiecie Podstawowym: History oraz w pakiecie Extra: History2 oraz Lifetime. Dodatkowo od dnia uruchomienia do końca września Crime+Investigation Polsat będzie dostępny w otwartym oknie, odkodowany dla wszystkich abonentów Play Now i Play Now TV.

Do pakietu Podstawowego dołączone zostały także dwa muzyczne kanały – 4fun.tv i 4fun Dance skierowane do osób, których interesują najgorętsze muzyczne trendy i dobra zabawa. Do pakietu Extra dołączył natomiast 4fun Gold, gdzie można znaleźć największe przeboje i klimat lat 80. i 90.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Opticum Nytro Box HEVC

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

99 zł Więcej...

Pilot uniwersalny Vu+ Bluetooth BT100 RCU (Ultimo 4K) / IR

Pilot uniwersalny dla tunerów 4K Vu+ Bluetooth (Ultimo 4K) /...

189 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 Combo dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

479 zł Więcej...
reklama