reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UPC Polska wprowadza nowe pakiety

dodano: 2019-08-30 14:51
autor: Anita Kaźmierska | źródło: UPC Polska

UPC Polska UPC Polska startuje z nową ofertą, jak twierdzi - dopasowaną do potrzeb i stylu życia różnych grup klientów. - Pięć pakietów do wyboru daje klientom jeszcze korzystniejszą ofertę internetu światłowodowego i najlepiej zintegrowanej telewizyjnej rozrywki. Ofertę uzupełniają niedawno wprowadzone usługi komórkowe - informuje operator.

UPC Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
UPC Polska wprowadza 5 nowych pakietów:
  • INTERNETOWI,
  • SUPER-INTERNETOWI,
  • TELEWIZYJNO-INTERNETOWI,
  • ROZRYWKOWI,
  • MULTI-ROZRYWKOWI.

INTERNETOWI
- To oferta adresowana do osób, dla których internet to podstawa. Nie rozstają się ze swoim smartfonem, grają online - informuje operator. W pakiecie za 59,99 zł/mc otrzymamy internet do 500 Mb/s oraz Smart Wi-Fi, który pozwala na bycie online na kilku urządzeniach jednocześnie. W cenie pakietu otrzymamy również dostęp do 34 kanałów telewizyjnych.

SUPER-INTERNETOWI
- Jeśli jesteś osobą, dla której czas ma ogromne znaczenie, żyjesz szybko, z internetu korzystasz na wielu urządzeniach i śledzisz nowinki technologiczne, to oferta właśnie dla Ciebie - zachęca operator. W pakiecie za 79,99 zł/mc (59,99 zł/mc przez pierwsze trzy miesiące) można cieszyć się gigabitowym internetem i dodatkowo otrzymać Smart Wi-Fi oraz możliwość oglądania do 34 kanałów telewizyjnych.

TELEWIZYJNO-INTERNETOWI
- To oferta stworzona dla osób, które chcą mieć bogaty wybór programów telewizyjnych oraz wydajne łącze internetowe działające niezawodnie w całym domu - informuje UPC. Za 79,99 zł/mc otrzymamy pakiet telewizyjny, który zapewnia dostęp do 165 kanałów. Do tego dekoder Horizon i usługę Horizon Go, która pozwala na dostęp do kanałów w domu i poza nim oraz Replay TV, dzięki któremu ulubione programy telewizyjne będą dostępne nawet do 7 dni wstecz. Oferta obejmuje również internet do 300 Mb/s oraz Wi-Fi w całym domu.

ROZRYWKOWI
- To oferta dla aktywnych, którzy z internetu korzystają na wielu urządzeniach, a dostęp do telewizyjnej rozrywki pozwala na dopasowanie jej do szybkiego trybu życia - zachęca UPC. W cenie 99,99 zł/mc zapewnia ona internet do 500 Mb/s i Smart Wi-Fi na kilku urządzeniach. Oprócz tego otrzymamy pakiet telewizyjny obejmujący 165 kanałów, dekoder Horizon i możliwość korzystania z nowoczesnej telewizji (Horizon Go oraz Replay TV) oraz nagrywarkę PVR.

MULTI-ROZRYWKOWI
- To oferta skierowana do osób, które kochają rozrywkę na najwyższym poziomie, a jednocześnie żyją szybko i aktywnie - czytamy w komunikacie. W pakiecie za 119,99 zł/mc (99,99 zł/mc przez pierwsze trzy miesiące) otrzymamy internet do 1 Gb/s oraz giga Smart Wi-Fi, który zapewni nieograniczony dostęp do rozrywki na wielu urządzeniach równocześnie. MULTI-ROZRYWKOWI to również pakiet telewizyjny zapewniający do 165 kanałów, możliwość korzystania z nowoczesnej telewizji (Horizon Go, Replay TV, nagrywarka) oraz pakiet premium HBO, który daje nam dostęp do najlepszych hollywoodzkich produkcji, nagradzanych seriali, koncertów oraz programów rozrywkowych.

DODATKOWE PAKIETY PREMIUM
Dla najbardziej wymagających fanów kinowych hitów oraz największych sportowych emocji, UPC przygotowało także dodatkowe pakiety. Pakiet Polsat Sport Premium i Eleven Sports - nie lada gratka dla fanów sportowych rozrywek, możliwy jest do dokupienia za 19,99 zł/mc. Za tę samą cenę miłośnicy kina i serial otrzymają pakiet HBO.

ELASTYCZNE USŁUGI KOMÓRKOWE
Wśród nowych ofert UPC Polska znajdziemy również niedawno wprowadzone przez firmę usługi komórkowe. Jest w czym wybierać, bo UPC przygotowało 5 pakietów. JUNIOR w cenie 9,99 zł/mc to 100 minut rozmów, 100 SMS/MMS oraz 1 GB internetu LTE. Z kolei pakiety SMART, COMFORT, SUPER i VIP zapewniają rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu. Dodatkowo, w pakiecie SMART za 29,99 zł/mc otrzymamy 5 GB internetu LTE. W pakiecie COMFORT za 39,99 zł/mc – 10 GB internetu LTE, zaś SUPER w cenie 49,99 zł/mc – 15 GB internetu LTE z pełną prędkością, a potem bez limitu z prędkością do 1 Mb/s. Najbardziej rozbudowany pakiet to VIP za 59,99 zł/mc, który obejmuje 20 GB internetu LTE z pełną prędkością, a potem bez limitu z prędkością do 1 Mb/s. Każda oferta (poza pakietem JUNIOR) zawiera również dodatkowy pakiet danych komórkowych do wykorzystania na terenie całej Unii Europejskiej.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 5-6/2020 wersja elektroniczna

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

10 zł Więcej...
reklama