reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Nastoletni zabójcy” - pilotażowy odcinek w TTV

dodano: 2019-08-31 00:48
autor: Jan Borejko | źródło: TTV

NASTOLETNI ZABOJCY 12 TTV 360px.jpg Młodociani nie zabijają dla korzyści materialnych, ale dla chęci natychmiastowego zaspokojenia swoich potrzeb. Kluczowe pytanie – kiedy u nich rodzi się takie pragnienie? „Nastoletni zabójcy” to serial kryminalny będący zapisem konkretnych i wstrząsających zbrodni dokonanych przez nastoletnich zabójców. Zazdrość, zemsta, konflikty emocjonalne i substancje psychoaktywne wymknęły się spod kontroli. Mając dostęp do akt sprawy, twórcy programu krok po kroku spróbują zrozumieć, skąd u młodych osób tyle agresji? Do jakich dramatycznych wydarzeń wrócimy w pierwszym odcinku? 

NASTOLETNI ZABOJCY 2 TTV 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kilka lat temu Polską wstrząsnęła przerażająca zbrodnia. Para nastolatków z zimną krwią zamordowała we śnie rodziców jednego z nich. Co musiało się wydarzyć, by dwójka młodych ludzi zmieniła się w bezwzględnych oprawców? Autorzy programu, rekonstruując przebieg wydarzeń i zapraszając do udziału ekspertów i biegłych sądowych, próbują odpowiedzieć na niezwykle trudne pytanie. Co popchnęło Zuzannę i Kamila do zbrodni? 

On popularny chłopak, pilny uczeń, oczko w głowie rodziców. Jego życie wydawało się z góry zaplanowane. Ona inteligentna, pisząca wiersze. Oboje pochodzili z tak zwanych dobrych domów. Matka Zuzanny była wykładowczynią akademicką, matka Kamila nauczycielką, a ojciec prawnikiem i oficerem. Dwójka nastolatków dopiero wkraczała w dorosłość i wydawało się, że przy wsparciu najbliższych, czeka ich wspaniała przyszłość. 

Zamiast przygotowywać się do matury i układać swoje dalsze życie, Zuzanna i Kamil zamknęli się w swoim własnym świecie. Jak doszło do tego, że rodzice chłopaka stali się dla nich największymi wrogami. Kto pierwszy stwierdził, że tej przeszkody trzeba się pozbyć? Jak z dwójki zbuntowanych nastolatków, Zuzanna i Kamil stali się parą bezwzględnych zwyrodnialców? Czy ktoś pomagał im w morderstwie? Czy wszystko poszło zgodnie z planem? I co czuli, gdy z zimną krwią zatapiali noże w ciałach swoich ofiar? 

Emisja „Nastoletnich zabójców” w niedzielę, 1 września o godz. 22:00 w TTV.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6934 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem SNR,...

299 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0 m w wersji v2.1...

99 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

139 zł Więcej...
reklama