reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2019-11-22 - 2019-11-23 - 2019-11-24

31.08-2.09 Polsat Sport: Mistrzostwa Polski i derby

dodano: 2019-08-31 07:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 31 sierpnia - 1 września br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: mistrzostwa Europy siatkarek w Polsce, na Węgrzech, na Słowacji i w Turcji, siatkówka plażowa, Fortuna: Liga, Fortuna 1. Liga, Eredivisie, Major League Soccer (MLS), Sky Bet Championship, Serie A Tim, La Liga Santander, Bundesliga, 2. Bundesliga, Liga Mistrzów w hokeju na lodzie, Ekstraliga rugby, PGE Ekstraliga, FIA World Endurance Championship, Porsche Mobil 1 Supercup, Formuła 1, Formuła 2, Formuła 3, Summer Boxing Night II w Kałuszynie, Ultimate Fighting Championship (UFC), triathlon oraz e-sport - League of Legends European Championship i League of Legends - Ultraliga.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: mistrzostwa Europy siatkarek w Polsce, na Węgrzech, na Słowacji i w Turcji (więcej tutaj), siatkówka plażowa (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Liga Mistrzów w hokeju na lodzie (więcej tutaj), Ekstraliga rugby (więcej tutaj i tutaj), PGE Ekstraliga (więcej tutaj), FIA World Endurance Championship (więcej tutaj), Porsche Mobil 1 Supercup (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), Formuła 3 (więcej tutaj), Summer Boxing Night II w Kałuszynie, Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), triathlon (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) i League of Legends - Ultraliga (więcej tutaj).

Plan emisji:

31 sierpnia (sobota)

6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

7:00 Eleven Sports 1, Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn

8:30 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

10:35 Polsat Sport Extra, Formuła 3, Grand Prix Belgii: 1. wyścig

11:00 Polsat Sport News, siatkówka plażowa kobiet, mistrzostwa Polski: 1. półfinał

11:00 Polsat Sport Premium 2, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn

11:00 Eleven Sports 1, „GP Confidential” - magazyn

11:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Belgi: 3. sesja treningowa
komentują: Andrzej Borowczyk i Mikołaj Sokół

12:00 Polsat Sport, UFC Fight Night

12:00 Polsat Sport News, siatkówka plażowa kobiet, mistrzostwa Polski: 2. półfinał

12:55 Eleven Sports 2, 2. Bundesliga: SG Dynamo Drezno - FC Sankt Pauli Hamburg
komentują: Sebastian Chabiniak i Mateusz Majak

13:00 Polsat Sport News, siatkówka plażowa mężczyzn, mistrzostwa Polski: ćwierćfinał

13:25 Polsat Sport Extra, Porsche Mobil 1 Supercup, wyścig w Stavelot: sesja kwalifikacyjna

13:25 Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4, Sky Bet Championship: Bristol City FC - Middlesbrough FC

14:00 Polsat Sport News, siatkówka plażowa mężczyzn, mistrzostwa Polski: ćwierćfinał

14:00 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Belgi: sesja kwalifikacyjna
komentują: Andrzej Borowczyk i Mikołaj Sokół

14:05 Polsat Sport Extra, triathlon, ITU World Triathlon Series w Lozannie: wyścig mężczyzn

15:00 Polsat Sport, „K.O.TV Classics” - magazyn

15:00 Polsat Sport News, siatkówka plażowa, mistrzostwa Polski: mecz gwiazd

15:25 Eleven Sports 2, Bundesliga: FC Bayern Monachium - 1. FSV Mainz 05 Moguncja
komentują: Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak

15:25 Eleven Sports 3, Bundesliga: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Hertha BSC Berlin
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Urban

15:25 Eleven Sports 4, Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen - TSG 1899 Hoffenheim
komentują: Michał Wszołek i Michał Świrkula

16:00 Polsat Sport, „Atleci” - magazyn

16:30 Polsat Sport, „Ninja Warrior Polska Exclusive” - magazyn

16:30 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn

16:45 Polsat Sport News, siatkówka plażowa kobiet, mistrzostwa Polski: mecz o miejsca 3. i 4.

16:45 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

16:50 Polsat Sport Extra, triathlon, ITU World Triathlon Series w Lozannie: wyścig kobiet

17:15 Polsat Sport, Fortuna 1. Liga: Radomiak Radom - Sandecja Nowy Sącz
komentują: Cezary Kowalski i Janusz Kudyba

17:15 Eleven Sports 1, Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Brescia Calcio
komentują: Julian Kowalski i Tomasz Zieliński

17:45 Polsat Sport News, siatkówka plażowa kobiet, mistrzostwa Polski: finał

18:15 Eleven Sports 2, La Liga Santander: „La Liga Show” - magazyn

18:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: Getafe CF - CD Alaves Vitoria
komentują: Michał Mitrut i Marcin Gazda

19:00 Polsat Sport News, Formuła 2, Grand Prix Belgii: 1. wyścig

19:00 w Polsacie Sport Fight i 20:00 w Polsacie Sport, Summer Boxing Night II w Kałuszynie

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:30 Polsat Sport Extra, Liga Mistrzów w hokeju na lodzie, faza grupowa: Belfast Giants - Augsburger Panthers Augsburg

20:00 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - SSC Napoli Neapol
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

21:00 Eleven Sports 4, La Liga Santander

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

22:45 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 31 sierpnia na 1 września (z soboty na niedzielę)

1:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

1:30 Polsat Sport Extra, Major League Soccer (MLS): Philadelphia Union - Atlanta United FC

1 września (niedziela)

6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

9:00 Polsat Sport Extra, „Atleci” - magazyn

9:45 Polsat Sport Extra, Formuła 3, Grand Prix Belgii: 2. wyścig

10:00 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

11:15 Polsat Sport Extra, Formuła 2, Grand Prix Belgii: 2. wyścig

12:20 w Eurosporcie 1 i 12:30 w Polsacie Sport Extra, Porsche Mobil 1 Supercup: wyścig w Stavelot

12:30 Polsat Sport News, siatkówka plażowa mężczyzn, mistrzostwa Polski: 1. półfinał

13:00 Polsat Sport Extra, FIA World Endurance Championship: wyścig 4-godzinny w Silverstone

13:25 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: Hamburger SV Hamburg - Hannover 96 Hanower
komentuje: Patryk Mirosławski

13:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Belgi: parada kierowców

13:30 Polsat Sport News, siatkówka plażowa mężczyzn, mistrzostwa Polski: 2. półfinał

13:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Belgi: parada kierowców
komentują: Andrzej Borowczyk i Mikołaj Sokół

13:45 Polsat Sport Fight, rugby, Ekstraliga: Orkan Sochaczew - Budowlani Lublin

14:00 w Eleven Sports 1 i 15:00 w TVP Sport, Formuła 1, Grand Prix Belgi: wyścig
komentują: Andrzej Borowczyk i Mikołaj Sokół

14:25 Polsat Sport Extra, Eredivisie: Sparta Rotterdam - AFC Ajax Amsterdam

14:45 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn

15:25 Eleven Sports 2, PGE Ekstraliga, półfinał: forBET Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno
komentują: Michał Korościel i Michał Mitrut

15:25 Eleven Sports 4, Bundesliga: Werder Brema - FC Augsburg
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Urban

15:30 Polsat Sport News, siatkówka plażowa mężczyzn, mistrzostwa Polski: mecz o miejsca 3. i 4.

16:00 Polsat Sport Fight, Liga Mistrzów w hokeju na lodzie, faza grupowa: Yunost Mińsk - Ocelari Trinec w Trzyniec

16:25 Ipla, Fortuna: Liga: SFC Opawa - SK Slavia Praga

16:30 Polsat Sport Extra, Liga Mistrzów w hokeju na lodzie, faza grupowa: GKS Tychy - Adler Mannheim

16:45 Polsat Sport News, siatkówka plażowa mężczyzn, mistrzostwa Polski: finał

16:55 Eleven Sports 3, La Liga Santander: Valencia CF Walencja - RCD Mallorca Palma de Mallorca
komentują: Sebastian Chabiniak i Marcin Gazda

17:00 Polsat Sport, mistrzostwa Europy siatkarek w Polsce, na Węgrzech, na Słowacji i w Turcji, 1/8 finału: Niemcy - Słowenia

17:55 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, Serie A Tim: SS Lazio Rzym - AS Roma Rzym
komentują: Julian Kowalski i Tomasz Zieliński

18:20 Polsat Sport News, mistrzostwa Europy siatkarek w Polsce, na Węgrzech, na Słowacji i w Turcji, 1/8 finału: Turcja - Chorwacja

18:55 Eleven Sports 3, La Liga Santander: RCD Espanyol Barcelona - Granada CF Grenada
komentują: Marcin Pawłowski i Michał Świerżyński

18:55 Ipla, Fortuna: Liga: AC Sparta Praga - SK Sigma Ołomuniec

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:40 Ipla, Eredivisie: RKC Waalwijk - PSV Eindhoven

19:45 w TVP Sport i 20:00 w Polsacie Sport, mistrzostwa Europy siatkarek w Polsce, na Węgrzech, na Słowacji i w Turcji, 1/8 finału:Polska - Hiszpania

20:00 Eleven Sports 1, La Liga Santander: Villarreal CF - Real Madryt CF
komentują: Sebastian Chabiniak i Marcin Gazda

20:00 Eleven Sports 2, Serie A Tim: Cagliari Calcio - Inter Mediolan
komentują: Piotr Dumanowski i Piotr Czachowski

20:00 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn

20:40 Eleven Sports 4, Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - Torino FC Turyn
komentuje: Mateusz Święcicki

20:55 Eleven Sports 3, Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - UC Sampdoria Genua
komentują: Dominik Guziak i Mikołaj Kruk 

21:00 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

22:30 Polsat Sport Extra, Eredivisie: Willem II Tilburg - Feyenoord Rotterdam

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

23:00 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 1 na 2 września (z niedzieli na poniedziałek)

0:30 Polsat Sport, Major League Soccer (MLS): Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy

0:30 Polsat Sport Extra, mistrzostwa Europy siatkarek w Polsce, na Węgrzech, na Słowacji i w Turcji, 1/8 finału: Włochy - Słowacja

1:00 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

2:00 Polsat Sport News, mistrzostwa Europy siatkarek w Polsce, na Węgrzech, na Słowacji i w Turcji, 1/8 finału: Rosja - Belgia

4:00 Polsat Sport News, mistrzostwa Europy siatkarek w Polsce, na Węgrzech, na Słowacji i w Turcji, 1/8 finału: Holandia - Grecja


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...
reklama