reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TivúSat z własnym kanałem sportowym

dodano: 2019-08-30 23:50 | aktualizacja: 2019-09-02 20:18
autor: Janusz Sulisz | źródło: parabola.cz/franck

tivusat-4k-cam-ci-plus-ultra-hd-nagra-360px.jpg Platforma TivúSat będzie miała własny kanał sportowy w jakości HD. Plany operatora bezpłatnej włoskiej platformy satelitarnej TivúSat są bardzo ambitne. Do końca 2020 r. chce mieć 90% swoich stacji w jakości HD, obecnie ma około 50%. Oprócz stacji w HD, abonenci włoskiej platformy będą mieli nowy kanał sportowy.

Tivusat-kanaly--2009-2019-760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Poza HD do oferty TivúSat dołączone zostaną również kanały w Ultra HD w formacie 4K. Co ciekawe kilka grup medialnych, w tym zagranicznych, jest zainteresowanych włączeniem swoich stacji do tej popularnej platformy. Rozszerzenie oferty TivúSat nie jest obecnie możliwe ze względu na brak pojemności na satelitach Hot Bird, ale negocjacje z Eutelsatem w tej sprawie trwają.

W przyszłym roku w TivúSat zostaną wprowadzone hybrydowe odbiorniki 4K nowej generacji z najnowocześniejszymi funkcjami. Dobrze sprzedają się moduły CAM TivúSat.

Istotną informacją z Włoch jest to, że Sky, Mediaset i DAZN chcą uruchomić wspólny kanał sportowy pod nazwą DAZN 2, który byłby dostępny wyłącznie w TivúSat. Byłaby to pierwsza współpraca tych operatorów dla TivúSat, która powinna zapewnić bezpłatną stację z najlepszymi treściami sportowymi. Dalsze szczegóły nie zostały jeszcze podane.

Codziennie 2 mln widzów ogląda stacje z oferty TivúSat. Jest to najpopularniejsza platforma DTH we Włoszech, a jej popularność rośnie w bardzo szybkim tempie. Operator nawet nie liczył na takie zainteresowanie i musiał znacznie rozbudować telefoniczne centrum obsługi klienta i czat online, który działa codziennie do godz. 20:00.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 890 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 799 zł Więcej...
reklama