reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TivúSat z własnym kanałem sportowym

dodano: 2019-08-30 23:50 | aktualizacja: 2019-09-02 20:18
autor: Janusz Sulisz | źródło: parabola.cz/franck

tivusat-4k-cam-ci-plus-ultra-hd-nagra-360px.jpg Platforma TivúSat będzie miała własny kanał sportowy w jakości HD. Plany operatora bezpłatnej włoskiej platformy satelitarnej TivúSat są bardzo ambitne. Do końca 2020 r. chce mieć 90% swoich stacji w jakości HD, obecnie ma około 50%. Oprócz stacji w HD, abonenci włoskiej platformy będą mieli nowy kanał sportowy.

Tivusat-kanaly--2009-2019-760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Poza HD do oferty TivúSat dołączone zostaną również kanały w Ultra HD w formacie 4K. Co ciekawe kilka grup medialnych, w tym zagranicznych, jest zainteresowanych włączeniem swoich stacji do tej popularnej platformy. Rozszerzenie oferty TivúSat nie jest obecnie możliwe ze względu na brak pojemności na satelitach Hot Bird, ale negocjacje z Eutelsatem w tej sprawie trwają.

W przyszłym roku w TivúSat zostaną wprowadzone hybrydowe odbiorniki 4K nowej generacji z najnowocześniejszymi funkcjami. Dobrze sprzedają się moduły CAM TivúSat.

Istotną informacją z Włoch jest to, że Sky, Mediaset i DAZN chcą uruchomić wspólny kanał sportowy pod nazwą DAZN 2, który byłby dostępny wyłącznie w TivúSat. Byłaby to pierwsza współpraca tych operatorów dla TivúSat, która powinna zapewnić bezpłatną stację z najlepszymi treściami sportowymi. Dalsze szczegóły nie zostały jeszcze podane.

Codziennie 2 mln widzów ogląda stacje z oferty TivúSat. Jest to najpopularniejsza platforma DTH we Włoszech, a jej popularność rośnie w bardzo szybkim tempie. Operator nawet nie liczył na takie zainteresowanie i musiał znacznie rozbudować telefoniczne centrum obsługi klienta i czat online, który działa codziennie do godz. 20:00.

Źródło: parabola.cz

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw: DigiDish45 beżowa + LNB Single

Niemiecka antena aluminiowa DigiDish 45cm w kolorze beżowym z zawieszeniem...

290 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 179 zł Więcej...
reklama