reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Ucho Prezesa” trafi na antenę Comedy Central [wideo]

dodano: 2019-09-02 10:23 | aktualizacja: 2019-09-02 12:52
autor: Anita Kaźmierska | źródło: UchoPrezesa/press.pl/satkurier.pl

Ucho Prezesa Twórcy „Ucha Prezesa” poinformowali w zapowiedzi na YouTube, że od 16 września ten serial satyryczny będzie można oglądać na antenie Comedy Central. Dodatkowo, jak informuje press.pl, produkcja trafi także na platformę Paramount Play, należącą - tak samo jak Comedy Central - do Viacom International Media Networks (VIMN).

Ucho Prezesa


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Sezony I-IV serialu „Ucho Prezesa” wracają na kanale Comedy Central od 16 września! Oglądajcie, przypominajcie sobie, bawcie się - zapraszamy do oglądania! - czytamy pod nową zapowiedzią „Ucha Prezesa” na YouTube.Kilka dni wcześniej na YouTube zamieszczono filmik pt. „Ucho Prezesa - Tajemnica przedwyborcza”, który ma już ponad 320 tys. wyświetleń.„Ucho Prezesa” będzie emitowane wyłącznie na antenie Comedy Central - od poniedziałku do piątku o godz. 21:00 - i na Paramount Play.

Serial pojawił się na YouTube dnia 8 stycznia 2017 roku, a w połowie lutego trafił też do oferty serwisu Showmax. W międzyczasie, od stycznia 2018 roku produkcja była pokazywana także przez Telewizję WP. Mimo że powstały łącznie cztery sezony, ostatni nie pojawił się już na YouTube. Z końcem stycznia 2019 roku serwis Showmax wycofał się z polskiego rynku, odcinki zostały usunięte z YouTube, a prawa do serialu przejęli jego twórcy. Z końcem lipca wygasła również licencja Telewizji WP na pokazywanie serialu.TEN gabinet, o którym wszyscy mówią, jest miejscem najważniejszych spotkań w państwie. TEN prezes jest najważniejszą osobą, do której ucha każdy pragnie dotrzeć. Serial „Ucho Prezesa” to postaci inspirowane polską sceną polityczną oraz najprawdziwsze kulisy wydarzeń, które na naszych oczach mają miejsce. „Ucho Prezesa” to miniserial polityczny, stworzony przez Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...