reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal+ bliski porozumienia z Netflixem?

dodano: 2019-09-02 13:44
autor: Anita Kaźmierska | źródło: lefigaro/broadbandtvnews

Canal+ Netflix Według informacji francuskiego dziennika „Le Figaro”, Grupa Canal+ jest bliska osiągnięcia porozumienia z Netfixem, które dałoby jej możliwość oferowania dostępu do tej platformy SVOD w ramach swoich pakietów.

Netflix


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Autorzy artykułu w „Le Figaro” określają negocjacje jako „bardzo zaawansowane” i przewidują, że mogą one zostać zakończone w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Netflix byłby oferowany jako dodatkowa opcja dla obecnych abonentów platformy Canal. W ostatnich miesiącach Netflix stał się bardziej elastyczny jeśli chodzi o sposób, w jaki zezwala firmom płatnej telewizji oferować swoje usługi. Na przykład abonenci Sky mogą otrzymać specjalną zniżkę, jeśli zdecydują się również na szerszy pakiet Sky na życzenie.

Netflix zadebiutował na francuskim rynku w 2014 roku i zbudował bazę liczącą około 5 mln abonentów. Uważa się, że negatywnie wpłynęło to na zdolność Canal do utrzymania swoich klientów. Teraz, wraz z nadchodzącymi nowymi usługami Disney+ i Apple TV+, chyba przyszedł czas, by zacieśnić więzi.

Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...

Multiswitch Opticum OMS 9/8

Multiswitch Opticum 9/8 rozdziela sygnał z jednego satelity i naziemnej...

250 zł Więcej...

Antena szerokopasmowa MLog 6-69 HV dla MUX8 w pionie

Telewizyjna antena szerokopasmowa o strukturze logarytmicznej periodycznie dipolowej MLog 6-69...

40 zł Więcej...
reklama