reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rebranding kanałów w Trikolor TV [wideo]

dodano: 2019-09-02 18:29 | aktualizacja: 2019-09-02 19:04
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

Trikolor TV Trikolor TV, największa platforma satelitarna w Rosji, 1 września br. uruchomiła na nowo trzy własne kanały tematyczne. Zmiany dotknęły KinoPremium, Nasze Ljubimoje i Ostrosjużetnoje. Celem jest podkreślenie zawartości każdego kanału. Trikolor TV dla europejskiej Rosji korzysta z satelitów Eutelsat 36B/36C (36°E).

Premialnoje, Ljubimoje i Ostrosjużetnoje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oprócz wprowadzenia nowej szaty graficznej i logo, kanały KinoPremium i Nasze Ljubimoje zaprezentowały się pod nowymi nazwami: Premialnoje i Ljubimoje. Wszystkie są dostępne w wersjach SD/HD jako część pakietów Edinyj, Edinyj Ultra HD i Extra.

Ostrosjużetnoje prezentuje zagraniczne hity filmowe z gatunku akcji, fantastyki, thriller, horroru czy przygody.Premialnoje koncentruje się na filmach i bajkach wiodących hollywoodzkich studiów filmowych. Na ofertę składają się klasyka i premiery ostatnich lat. Dla kanału opracowano logotyp z dużą diamentową koroną, która ma odzwierciedlać ekskluzywność treści.Ljubimoje w nowej odsłonie prezentuje klasykę europejską i hollywoodzką. Będąca elementem logo klisza nawiązuje do przypomnienia epoki kinematografii z taśmy filmowej.


Źródło: telesputnik.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel bez wiercenia - super płaski

Przejściówka 20cm umożliwiająca przejście kabla antenowego do anteny satelitarnej lub...

15 zł Więcej...

Antena Fuba DAT802B LTE

Tańsza wersja anteny Fuba DAT902B LTE. Wysokiej jakości 27-elementowa telewizyjna...

89 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

599 zł Więcej...
reklama