reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UFC z Roscomnadzor blokują pirackie transmisje

dodano: 2019-09-02 19:02
autor: HP | źródło: UFC/Roscomnadzor/torrentfreak

UFC TV UFC twierdzi, że po raz pierwszy skutecznie zablokował stronę internetową, która transmitowała galę sportów walki w Rosji bez odpowiedniego pozwolenia. Nakaz zablokowania jest następstwem współpracy światowej sławy organizacji sztuk walki mieszanej UFC z lokalną organizacją telekomunikacyjną Roscomnadzor, z pomocą moskiewskiego sądu miejskiego. To pierwszy zakaz zablokowania strony w Internecie, jaki kiedykolwiek uzyskał UFC w celu zwalczania piractwa internetowego.

UFC logo


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na świecie istnieje wiele organizacji mieszanych sztuk walki, najbardziej prestiżowa jest jednak Ultimate Fighting Championship (UFC).

Model nadawania UFC jest złożony, od oferowania bezpłatnych wydarzeń w niektórych krajach, stosunkowo taniego dostępu do subskrypcji w innych, po szczególnie drogie płatne transmisje w USA.

Ale niezależnie od modelu, gale UFC są piracone na dużą skalę, zarówno podczas samych wydarzeń za pośrednictwem internetowych portali streamingowych i IPTV, jak i strumieniowych transmisji na żywo. UFC chciałoby zatrzymać to piractwo.

W grudniu ubiegłego roku organizacja UFC spotkała się z lokalnym organem nadzorczym ds. telekomunikacji w celu omówienia możliwości współpracy.

Uruchomiono wspólne procedury dotyczące stron rozpowszechniających treści UFC bez pozwolenia, w tym kontakt z witrynami z prośbą o usunięcie treści. Tak zmuszono lokalnych dostawców usług internetowych do blokowania dostępu do Ripple.is, witryny poświęconej mieszanym sztukom walki, która podobno transmitowała gale UFC na żywo bez odpowiedniej licencji.

- Jeśli właściciel nie podejmie środków w celu usunięcia, UFC ma prawo skontaktować się z moskiewskim sądem miejskim i zażądać ochrony jego praw autorskich, a mianowicie zapewnić zablokowanie zasobów internetowych na czas ustalenia sytuacji przez sąd - donosi Roscomnadzor.


 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 590 zł Więcej...

Moduł Conax Smit CAM

Tania wersja modułu CI dla skandynawskiego systemu Conax marki Smit....

139 zł Więcej...

Player+ BOX z pakietem MAX na 90 dni

Player+BOX to urządzenie pozwalające na odbiór treści za pomocą usługi...

129 zł Więcej...
reklama