reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-07-15 - 2020-07-16 - 2020-07-17

Sport w polskiej TV 5.09.2019

dodano: 2019-09-04 12:27 | aktualizacja: 2019-09-05 11:17
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_3_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu eliminacje Mistrzostw Europy UEFA: Rumunia – Hiszpania. Transmisje live z US Open tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

11:00 Golf: European Tour, Winsen: 
1. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

15:00 Golf: European Tour, Winsen: 
1. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
 
Eurosport 1

03:00 Tenis: US Open: 
D. Schwartzman – R. Nadal

15:00 Kolarstwo szosowe: Vuelta a España:
Etap 12
Komentarz: Dariusz Baranowski, Tomasz Jaroński

19:30 Tenis: US Open:
M Granollers / H. Zeballos – K. Krawietz / A. Mies

21:00 Tenis: US Open:
J.S. Cabal / R. Farah – J. Murray / N. Skupski

22:30 Tenis: US Open:
V. Azarenka / A. Barty – V. Kuzmova / A. Sasnowicz 

00:50 (cz/pt) Tenis: US Open:
E. Switolina – S. Williams

03:15 (cz/pt) Tenis: US Open:
B. Bencic – B. V. Andreescu
 
Polsat Sport Premium 1

20:45 Piłka nożna: Mecz towarzyski: 
Czarnogóra – Węgry
 
Polsat Sport Premium 2

20:45 Piłka nożna: Mecz towarzyski: 
Irlandia Północna – Luksemburg
 
Polsat Sport

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy UEFA:
Armenia – Włochy

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy UEFA:
Rumunia – Hiszpania
 
Polsat Sport Extra

17:00 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów IIHF: 
HC 05 Banská Bystrzyca – Red Bull Monachium

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy UEFA:
Irlandia – Szwajcaria
 
Polsat Sport Fight

19:45 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów IIHF: 
Bílí Tygři Liberec – Belfast Giants
 
Polsat Sport News

16:15 Piłka nożna plażowa: Euro Beach Soccer League: 
Włochy – Ukraina

18:00 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów IIHF: 
HPK Hämeenlinnan – HC Pilsen

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy UEFA: 
Izrael – Macedonia Północna
 
TVP Sport

10:00 Koszykówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Brazylia – Czarnogóra

13:30 Koszykówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Litwa – Australia


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

850 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...
reklama