reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-07-10 - 2020-07-11 - 2020-07-12

LOTTO Superliga Tenisa Stołowego znów w Sportklubie

dodano: 2019-09-04 15:38
autor: Jan Borejko | źródło: Media Production

Sportklub HD Na mocy zawartej umowy Sportklub w każdej serii spotkań transmitował będzie jeden mecz. Zawsze będzie to spotkanie kolejki, a kibice będą mogli zobaczyć je na żywo wyłącznie na antenie stacji. Inauguracja nowego sezonu już 18 września o godz. 18.00 w Bytomiu, gdzie miejscowa 3S Polonia zmierzy się z Lotto ZOOleszczem Gwiazdą Bydgoszcz.

Sportklub tenis stołowy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
We wrześniu Lotto Superliga Tenisa Stołowego zagości na antenie Sportklubu czterokrotnie – poza meczem rozpoczynającym tegoroczną kampanię, w tym miesiącu zaplanowane zostały jeszcze transmisje z następujących spotkań: Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Dekorglass Działdowo (mecz rozgrywany na PGE Narodowym w Warszawie, 15 września, godz. 14.00), Fibrain AZS Politechnika Rzeszów – Lotto ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz (27 września, godz. 18.00) oraz Dekorglass Działdowo – PKS Kolping FRAC Jarosław (29 września, godz. 16.00).

- Bardzo cieszę się, że spotkania Lotto Superligi ponownie zagoszczą na antenie Sportklubu. Przygotowaliśmy dla kibiców bogatą ofertę, dzięki której zobaczą oni w bieżącym sezonie co najmniej 20 spotkań. Wszystkie mecze zrealizowane będą na żywo i w najlepszej jakości obrazie i dźwięku. Jestem przekonany, że spełnimy tym samym oczekiwania wszystkich sympatyków tenisa stołowego - powiedział tuż po podpisaniu umowy Zbigniew Leszczyński, Prezes Lotto Superligi Tenisa Stołowego.

Współpraca obejmować będzie nie tylko same transmisje, ale także specjalnie przygotowany magazyn, który obszernie podsumowywał będzie każdą ligową kolejkę. Znajdą się w nim skróty wszystkich meczów danej serii spotkań, a także krótkie wypowiedzi zawodników i trenerów oraz najbardziej aktualne tabele i zestawienia statystyczne.

- Konsekwentnie budujemy coraz silniejszą pozycję na rynku, opierając swoją strategię działania na  dwóch filarach: transmisjach z mocnych europejskich lig oraz – w coraz szerszym zakresie – na wsparciu i promocji rodzimych rozgrywek. Dlatego też cieszymy się, że do naszego portfolio ponownie zawitała Lotto Superliga Tenisa Stołowego - powiedział Władysław Prażmowski, menedżer ds. operacyjnych Sportklubu.

W sezonie 2019/20 rozgrywki Lotto Superligi Tenisa Stołowego będą czwartą polską ligą regularnie  pojawiająca się na antenach Sportklubu. Stacja już wcześniej podpisała umowy na transmisje z Energa Basket Ligi Kobiet i Futsal Ekstraklasy, regularnie relacjonuje także zmagania o mistrzostwo Polski w Bilardowej Ekstraklasie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw uszczelniający dach z korkiem - ceglasty

Zestaw uszczelniający masztu z nakładką uszczelniająca poszycie dachu, nakładką uszczelniającą...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...
reklama