reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Będzie nowy kanał o zdrowiu - Terapie TV

dodano: 2019-09-04 21:28
autor: Janusz Sulisz | źródło: parabola.cz

Terapie TV logo 2.jpg Kolejny kanał tematyczny pojawi się na czeskim rynku telewizyjnym. Praska firma Ambit Media, a.s. złożyła wniosek o licencję na stację Terapie TV - TVT. Czeski organ regulacyjny ds. mediów RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání) oceni wniosek o licencję na najbliższym posiedzeniu. Terapie TV chce nadawać za pośrednictwem sieci kablowych. Jak dotąd działa tylko jako usługa na żądanie w Internecie.

Terapie tv 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Terapie TV koncentruje się na programach o zdrowiu.
Stacja przekazuje informacje na temat dostępności nowoczesnego leczenia i aktualne tematy systemu opieki zdrowotnej w Czechach, przedstawia krajowe centra naukowe oraz miejsca pracy badań stosowanych w biomedycynie i dziedzinach pokrewnych. Stacja nadaje także historie o życiu z diagnozą i jak to wpływa na jakość życia pacjenta i wskazuje przeszkody.

Firma Ambit Media koncentruje się na czeskim rynku prasowym w dziedzinie zdrowia, pielęgniarstwa i sztuki. Publikuje profesjonalny magazyn dla lekarzy Terapie i stąd nazwa kanału telewizyjnego. Ma też profesjonalny magazyn dla pielęgniarek Florence  lub miesięcznik o architekturze i sztuce + antyki. Publikuje także specjalistyczne tytuły medyczne: Česká a slovenská neurologie a neurochirurgie, Gastroenterologie a hepatologie, Klinická onkologie, Kardiologická revue – Interní medicína  (Czeska i Słowacka Neurologia i neurochirurgia, Gastroenterologia i hepatologia, Onkologia kliniczna, Przegląd kardiologiczny - Internista).

Firma Ambit Media kupiła niedawno wyspecjalizowaną agencję MedicalHealthworld.

Strona domowa magazynu Terapie.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

280 zł Więcej...
reklama