reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

DDTVN: Debiut Ohme i Chajzera [wideo]

dodano: 2019-09-05 16:06 | aktualizacja: 2019-09-05 16:33
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN Discovery Polska

Dzień dobry TVN DDTVN Nowi prowadzący (od 6 września), nowe studio, nowa godzina, nowa oprawa. „Dzień Dobry TVN” jesienią wraca z nową dawką energii. - Ważne i ciekawe tematy, inspirujący goście, wciągające reportaże, najistotniejsze wiadomości, rozrywka oraz sprawdzone przepisy kulinarne – zestaw w sam raz na pozytywne rozpoczęcie dnia. Wystarczy kubek z kawą – wyjątkowe towarzystwo zapewniamy my - informuje nadawca.

Dzień dobry TVN DDTVN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od nowego sezonu w programie zachodzą zmiany. Do grona prowadzących dołączyli Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Oprócz debiutujących w tej roli dziennikarzy, wydania DDTVN poprowadzą Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik oraz Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Znane i lubiane duety będą codziennie witać widzów wcześniej, bo już od 7:30. Pierwsze wspólne wydanie Małgorzaty Ohme i Filipa Chajzera już 6 września.
 

Miniony sezon w „Dzień Dobry TVN” przyniósł wiele nowości – zwłaszcza w postaci unikalnych cykli reporterskich oraz nowych, wyjątkowych twarzy w programie. W roli dziennikarki poszukującej silnych kobiet sprawdziła się Anna Lewandowska, skrojoną na miarę dla DDTVN loterię poprowadził Hubert Urbański, a z autorskimi recenzjami lokali serwujących śniadania pojawiła się Lara Gessler. - Jako wiodący program śniadaniowy mamy jednak apetyt na więcej! Już od września program zasili solidna dawka nowych propozycji dla widzów - informuje nadawca.Larę Gessler i Annę Lewandowską zobaczymy w DDTVN znów, chociaż w nieco innych odsłonach. Z Ewą Mierzejewską poznamy pomysły na odmianę wystroju mieszkania, z Anią Ibisz i Dawidem Koziołem wybierzemy najciekawsze gadżety z rynku (także eko), Ania Wendzikowska podpowie, co zobaczyć w kinie, z Qczajem dowiemy się, jak ćwiczyć, by zachować zdrowie i sylwetkę, a wspólnie z Łukaszem Skopem zdobędziemy wiedzę, jak dbać o ogród.
 

W weekendy w podróżniczej odsłonie powrócą Michał Cessanis i Mikołaj Rej. Michał będzie poszukiwał sposobów, jak za niewielkie pieniądze zwiedzać odległe miejsca. Mikołaj wyruszy w drogę w poszukiwaniu smaku, na początek do swojej ukochanej Francji. O życiu zwierząt i leśnych tajemnicach opowie Marcin Kostrzyński, a Małgorzata Socha w swoim cyklu urządzi widzów na nowo.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Single UHD 4K S2X

Octagon SF8008 UHD 4K S2X odchudzona wersja nowego odbiornia UHD...

435 zł Więcej...

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...

Nagrywarka HD Velocap HDR900

Urządzenie pozwalające na nagrywanie z HDMI materiału wideo wysokiej rozdzielczości...

490 zł Więcej...
reklama