reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

DDTVN: Debiut Ohme i Chajzera [wideo]

dodano: 2019-09-05 16:06 | aktualizacja: 2019-09-05 16:33
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN Discovery Polska

Dzień dobry TVN DDTVN Nowi prowadzący (od 6 września), nowe studio, nowa godzina, nowa oprawa. „Dzień Dobry TVN” jesienią wraca z nową dawką energii. - Ważne i ciekawe tematy, inspirujący goście, wciągające reportaże, najistotniejsze wiadomości, rozrywka oraz sprawdzone przepisy kulinarne – zestaw w sam raz na pozytywne rozpoczęcie dnia. Wystarczy kubek z kawą – wyjątkowe towarzystwo zapewniamy my - informuje nadawca.

Dzień dobry TVN DDTVN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od nowego sezonu w programie zachodzą zmiany. Do grona prowadzących dołączyli Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Oprócz debiutujących w tej roli dziennikarzy, wydania DDTVN poprowadzą Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik oraz Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Znane i lubiane duety będą codziennie witać widzów wcześniej, bo już od 7:30. Pierwsze wspólne wydanie Małgorzaty Ohme i Filipa Chajzera już 6 września.
 

Miniony sezon w „Dzień Dobry TVN” przyniósł wiele nowości – zwłaszcza w postaci unikalnych cykli reporterskich oraz nowych, wyjątkowych twarzy w programie. W roli dziennikarki poszukującej silnych kobiet sprawdziła się Anna Lewandowska, skrojoną na miarę dla DDTVN loterię poprowadził Hubert Urbański, a z autorskimi recenzjami lokali serwujących śniadania pojawiła się Lara Gessler. - Jako wiodący program śniadaniowy mamy jednak apetyt na więcej! Już od września program zasili solidna dawka nowych propozycji dla widzów - informuje nadawca.Larę Gessler i Annę Lewandowską zobaczymy w DDTVN znów, chociaż w nieco innych odsłonach. Z Ewą Mierzejewską poznamy pomysły na odmianę wystroju mieszkania, z Anią Ibisz i Dawidem Koziołem wybierzemy najciekawsze gadżety z rynku (także eko), Ania Wendzikowska podpowie, co zobaczyć w kinie, z Qczajem dowiemy się, jak ćwiczyć, by zachować zdrowie i sylwetkę, a wspólnie z Łukaszem Skopem zdobędziemy wiedzę, jak dbać o ogród.
 

W weekendy w podróżniczej odsłonie powrócą Michał Cessanis i Mikołaj Rej. Michał będzie poszukiwał sposobów, jak za niewielkie pieniądze zwiedzać odległe miejsca. Mikołaj wyruszy w drogę w poszukiwaniu smaku, na początek do swojej ukochanej Francji. O życiu zwierząt i leśnych tajemnicach opowie Marcin Kostrzyński, a Małgorzata Socha w swoim cyklu urządzi widzów na nowo.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 10 IR DAB+ WiFi radio Internetowe

Cyfrowe radio DAB+, radio Internetowe oraz radio analogowe UKF/FM od...

529 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

49 zł Więcej...
reklama