reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Multimedia Polska z jesiennymi promocjami

dodano: 2019-09-06 11:34
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Multimedia Polska/satkurier.pl

Multimedia Polska Spółka Multimedia Polska przygotowała ofertę pod hasłami „Internet idealny w każdym wymiarze”, „Paczka idealna w każdym wymiarze” oraz „Tak grubo jeszcze nie było”.

Multimedia Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Internet idealny w każdym wymiarze”. O jakie wymiary chodzi?
- Produkty - łącza o przepływności od 120 Mb/s do nawet 1,2 Gb/s.
- Ceny - aktywacja zawsze tylko 19 zł; stały niski koszt abonamentu np. za 120 Mb/s - 39 zł/mc, a za 300 Mb/s - 49 zł/mc.
- Bonusy - każdy nowy klient (każdy, kto zdecyduje się na przejście do Multimediów), przez 6 miesięcy nie będzie płacił abonamentu oraz otrzyma w tym czasie bezpłatny dostęp do serwisu HBO GO.
- Wsparcie doradcy informatycznego - to jest firmowa wisienka na torcie. Na czym polega? Do każdej nowej umowy klient otrzymuje kartę zdrapkę z unikatowym kodem dostępu. Umożliwi ona nielimitowany, bezpłatny kontakt online lub telefoniczny do informatyka, który zdalnie usunie pojawiające się problemy, np. zaktualizuje oprogramowanie, zainstaluje drukarkę, przyspieszy działanie komputera czy skonfiguruje pocztę.

„Paczka idealna w każdym wymiarze”
Natomiast jeżeli internauta zdecyduje się dodatkowo na kupno usługi telewizyjnej, wówczas otrzyma pakiet kanałów i prezent - dostęp do kanałów z grupy HBO i CANAL+ przez 6 miesięcy za darmo. Wówczas przez 3 miesiące nie będzie płacił abonamentu, a opłata aktywacyjna wyniesie 29 zł.

„Tak grubo jeszcze nie było”
To oferta zawierająca dostęp wyłącznie do telewizji (bez internetu). Ceny pakietów wynoszą od 19 zł do 59 zł miesięcznie. Aktywacja kosztuje 19 zł. Pierwsze 3 miesiące abonamentu gratis oraz pakiet CANAL+ Prestige przez 6 miesięcy bez opłat.
 

Chcę zwrócić uwagę na pojawiające się opinie dotyczące tej oferty i zawarte w nich określenia typu - idealna, super, wyjątkowa, tak grubo jeszcze nie było… i to jest prawda, ale dla mnie najważniejsze jest to, iż jest to oferta ogólnopolska, rzetelna, czytelna, prosta, czyli bez znienawidzonych przez klientów gwiazdek i dostosowana do potrzeb indywidualistów, rodzinnych, profesjonalistów

– informuje Piotr Rogowski, dyrektor pionu sprzedaży i marketingu Multimedia Polska.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...
reklama