reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-07-07 - 2020-07-08 - 2020-07-09

Sport w polskiej TV 8.09.2019

dodano: 2019-09-06 13:49 | aktualizacja: 2019-09-08 14:15
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV koszykówka Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Mistrzostw Świata: Polska – Argentyna. Transmisje live z US Open tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

12:30 Golf: European Tour, Hamburg:
Finał
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
 
Eleven Sports 1

15:00 Formuła 1: Grand Prix Włoch: 
Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

16:15 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Fogo Unia Leszno – forBET Włókniarz Częstochowa
Komentarz: Michał Korościel, Michał Mitrut
 
Eleven Sports 3

14:15 Żużel: Nice 1. Liga Żużlowa: 
Arged Malesa TŻ Ostrovia – PGG ROW Rybnik
Komentarz: Piotr Olkowicz, Rafał Dobrucki
 
Eurosport 1

12:00 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup, Monza:
Wyścig

13:00 Kolarstwo szosowe: Vuelta a España:  
Etap 15 
Komentarz: Dariusz Baranowski, Tomasz Jaroński

19:00 Tenis: US Open:
Finał debla kobiet

22:00 Tenis: US Open:
Finał singla mężczyzn
 
Eurosport 2

12:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Motocross, Afjon:
Zawody

13:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Motocross, Afjon:
Zawody

14:30 Kolarstwo szosowe: Tour of Britain:
Etap 2

16:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Motocross, Afjon:
Zawody

17:30 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Oulton Park:
Wyścig 2
 
Motowizja

15:45 Wyścigi samochodowe: International GT Open, Silverstone: 
Wyścig

20:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Indianapolis:
Wyścig
 
nSport+

19:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
Betard Sparta Wrocław – Stelmet Falubaz Zielona Góra
Komentarz: Tomasz Dryła, Piotr Świderski
 
Polsat Sport Premium 1

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy UEFA:
Szwajcaria – Gibraltar

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy UEFA:
Hiszpania – Wyspy Owcze
 
Polsat Sport

17:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy:
Włochy – Polska

18:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy:
Serbia – Turcja
 
Polsat Sport Extra

03:00 Piłka nożna: Major League Soccer: 
Colorado Rapids – Seattle Sounders FC

06:00 Badminton: BWF World Tour, Tajpej:
Finały

07:00 Badminton: BWF World Tour, Tajpej:
Finały

08:00 Badminton: BWF World Tour, Tajpej:
Finały

09:00 Badminton: BWF World Tour, Tajpej:
Finały

10:00 Badminton: BWF World Tour, Tajpej:
Finały

14:30 Żużel: Nice 1. Liga Żużlowa: 
Arged Malesa TŻ Ostrovia – PGG ROW Rybnik

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy UEFA:
Gruzja – Dania

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy UEFA:
Szwecja – Norwegia
 
Polsat Sport Fight

16:00 Rugby: Ekstraliga: 
Ogniwo Sopot – Master Pharm Budowlani Łódź
 
Polsat Sport News

09:30 Formuła 3: Grand Prix Włoch:
Wyścig 2

10:50 Formuła 2: Grand Prix Włoch:
Wyścig 2

12:05 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup, Monza:
Wyścig

15:00 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów IIHF: 
Djurgarden IF – GKS Tychy

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy UEFA:
Szwajcaria – Gibraltar

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy UEFA:
Finlandia – Włochy
 
Super Polsat

17:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy:
Włochy – Polska​​​​​​​

18:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy:
Serbia – Turcja
 
Sportklub

13:30 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga:
Frisch Auf Göppingen – Füchse Berlin

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga:
Bergischer HC – HSG Wetzlar
 
TVN

17:00 Piłka nożna: Wielki Mecz: 
TVP – WOŚP


 
TVP 1

14:00 Koszykówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Polska – Argentyna
Komentarz: Piotr Sobczyński, Rafał Darżynkiewicz

17:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy:
Włochy – Polska
Komentarz: Jacek Laskowski, Natalia Bamber-Laskowska
 
TVP 3

13:00 Piłka nożna: 2. Liga: 
Olimpia Elbląg – Znicz Pruszków
 
TVP Sport

09:30 Koszykówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Wenezuela – Rosja

12:10 Kolarstwo szosowe: Lang Team Race, Bytów:
Wyścig

13:10 Kolarstwo szosowe: Lang Team Race, Bytów:
Wyścig

14:00 Koszykówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Polska – Argentyna
Komentarz: Piotr Sobczyński, Rafał Darżynkiewicz

15:55 Formuła 1: Grand Prix Włoch
Wyścig

17:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy:
Włochy – Polska
Komentarz: Jacek Laskowski, Natalia Bamber-Laskowska

18:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy:
Serbia – Turcja
Komentarz: Jacek Laskowski, Natalia Bamber-Laskowska

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy UEFA:
Szwecja – Norwegia


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...

Antena Famaval 80SP biała

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval, z nowym zawieszeniem z mocnego...

79 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

199 zł Więcej...
reklama