reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eska TV: Ola Ciupa nową prowadzącą

dodano: 2019-09-09 11:16
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Eska TV

Ola Ciupa Eska TV Jesienią na antenie Eska TV emitowane będą flagowe programy stacji prowadzone przez twarze Eski: Olę Kot, Rudego (Filipa Antonowicza), Jankesa (Krzysztofa Jankowskiego) i Damiana Wilczyńskiego oraz nową prowadzącą Olę Ciupę.

Eska TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ola Kot poprowadzi „Co się Słucha” oraz będzie odwiedzać najciekawsze wydarzenia, by pokazać widzom, co się dzieje w show-biznesie. W tej roli widzowie zobaczą ją w programach „Bywanie na dywanie” oraz „Weekend z Eska TV”. Prezenterkę można także zobaczyć na żywo na antenie Polsatu w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

Rudy na antenie Eska TV poprowadzi, m.in. program „Nagrywarka” i „Jazdy Gwiazdy”, czyli wywiady w pomarańczowym garbusie. Prezenter razem z Jankesem współtworzy na co dzień także poranek Radia Eska. Wideo podsumowania tej audycji są emitowane w ramach programu „The Best of Eska”.

Z kolei Jankes prowadzi program „Ranking Jankesa”, a także będzie pojawiać się w programie „Weekend z Eska TV” oraz „The Best of Eska”.

Damian Wilczyński w Eska TV odpowiada za programy związane z gamingiem, m.in. za format „Będę Grał w Grę”.

Do ekipy dołączy nowa prezenterka stacji, czyli Ola Ciupa, która poprowadzi „Podwójną Gorącą 20” oraz program kręcony w polskich klubach, czyli „Projekt Impreska”. Ola Ciupa - prezenterka TV, modelka, która popularność zyskała jako Słowianka na Eurowizji. Od kilku lat realizuje się jako DJ’ka (DJ Slavic), grając w klubach w całej Polsce.Codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie Eska TV emitowane będą powtórki reality show „Love Island. Wyspa miłości”. W niedziele o godz. 23:00 na antenie stacji pojawią się także odcinki „The Best Of Love Island”. Program premierowo jest emitowany w Polsacie, a prowadzi go Karolina Gilon - modelka, prezenterka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

139 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

599 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

325 zł Więcej...
reklama