reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eska TV: Ola Ciupa nową prowadzącą

dodano: 2019-09-09 11:16
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Eska TV

Ola Ciupa Eska TV Jesienią na antenie Eska TV emitowane będą flagowe programy stacji prowadzone przez twarze Eski: Olę Kot, Rudego (Filipa Antonowicza), Jankesa (Krzysztofa Jankowskiego) i Damiana Wilczyńskiego oraz nową prowadzącą Olę Ciupę.

Eska TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ola Kot poprowadzi „Co się Słucha” oraz będzie odwiedzać najciekawsze wydarzenia, by pokazać widzom, co się dzieje w show-biznesie. W tej roli widzowie zobaczą ją w programach „Bywanie na dywanie” oraz „Weekend z Eska TV”. Prezenterkę można także zobaczyć na żywo na antenie Polsatu w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

Rudy na antenie Eska TV poprowadzi, m.in. program „Nagrywarka” i „Jazdy Gwiazdy”, czyli wywiady w pomarańczowym garbusie. Prezenter razem z Jankesem współtworzy na co dzień także poranek Radia Eska. Wideo podsumowania tej audycji są emitowane w ramach programu „The Best of Eska”.

Z kolei Jankes prowadzi program „Ranking Jankesa”, a także będzie pojawiać się w programie „Weekend z Eska TV” oraz „The Best of Eska”.

Damian Wilczyński w Eska TV odpowiada za programy związane z gamingiem, m.in. za format „Będę Grał w Grę”.

Do ekipy dołączy nowa prezenterka stacji, czyli Ola Ciupa, która poprowadzi „Podwójną Gorącą 20” oraz program kręcony w polskich klubach, czyli „Projekt Impreska”. Ola Ciupa - prezenterka TV, modelka, która popularność zyskała jako Słowianka na Eurowizji. Od kilku lat realizuje się jako DJ’ka (DJ Slavic), grając w klubach w całej Polsce.Codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie Eska TV emitowane będą powtórki reality show „Love Island. Wyspa miłości”. W niedziele o godz. 23:00 na antenie stacji pojawią się także odcinki „The Best Of Love Island”. Program premierowo jest emitowany w Polsacie, a prowadzi go Karolina Gilon - modelka, prezenterka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX8 HD One

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem i Multistream...

149 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

325 zł Więcej...
reklama