reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zbliża się 23. edycja wystawy Audio Video Show

dodano: 2019-09-10 10:10
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Audio Video Show

Audio Video Show 2019 Do startu 23. odsłony Audio Video Show zostało mniej niż dwa miesiące. W dniach 8-10 listopada loże VIP PGE Narodowego oraz apartamenty luksusowych warszawskich hoteli – Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski, pomieszczą największą w Polsce i drugą co do wielkości w Europie wystawę sprzętu audio i wideo.

Audio Video Show 2019


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na ten moment zarezerwowano ponad 170 sal prezentacyjnych oraz 50 stoisk, w których wystawcy zaprezentują najnowszy sprzęt audio i wideo ponad 600 marek. W trakcie Audio Video Show 2019 odwiedzający będą mogli zobaczyć urządzenia takich producentów, jak: LG, Panasonic, Phillips, Sony, a także produkty ekskluzywnych marek: Bang & Olufsen, Bowers & Wilkins, Marantz czy McIntosh.
 

Ponadto, jak co roku, na Audio Video Show dostępne będą strefy: winylowa oraz słuchawek. Nie zabraknie koncertów na żywo, premier płyt, prelekcji znanych osobistości ze świata dobrego dźwięku i obrazu, a także licznych seminariów.

Luksusowe sale warszawskich hoteli Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski oraz loże PGE Narodowego kolejny raz będą miejscem, w którym pokazane zostaną rozwiązania audio i wideo ze wszystkich półek cenowych. Odwiedzający będą mogli zobaczyć zarówno mobilne rozwiązania technologiczne do codziennego użytku za kilkaset złotych, jak i systemy audio oraz wideo warte nawet kilkaset tysięcy.

Więcej informacji na stronie www.avshow.pl.
 

Audio Video Show to największa w Polsce i druga co do wielkości wystawa sprzętu audio i wideo w Europie. Można na niej zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład domowych systemów audiowizualnych, jak m.in.: zestawy audio, słuchawki, telewizory i projektory. Audio Video Show to jedyne miejsce, gdzie można osobiście posłuchać oraz obiektywnie porównać wiele urządzeń z niemal wszystkich pułapów cenowych. Równolegle z prezentacją sprzętu odbywają się liczne seminaria poświęcone tematyce audio i wideo oraz koncerty.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wydarzenia i targi


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

999 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 10 IR DAB+ WiFi radio Internetowe

Cyfrowe radio DAB+, radio Internetowe oraz radio analogowe UKF/FM od...

529 zł Więcej...
reklama