reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ADB: Platforma Canal+ wybrała nasze rozwiązanie UHD

dodano: 2019-09-12 10:30 | aktualizacja: 2019-09-12 13:03
autor: Jerzy Kruczek | źródło: ADB/satkurier.pl

ADB Firma ADB poinformowała 12 września, że Platforma CANAL+ wybrała rozwiązanie satelitarne UHD ADB, aby zapewnić swoim abonentom zaawansowane usługi telewizyjne w rozdzielczości 4K. Przypomnijmy, że polska platforma wprowadziła dekoder 4K pod koniec 2017 roku - 4K UltraBOX+ działa w oparciu o rozwiązanie firmy ADB. W międzyczasie urządzenie to zostało dwukrotnie nagrodzone statuetką SAT Kurier Awards.

ADB Personal TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rozwiązanie satelitarne UHD ADB oparte na innowacyjnym oprogramowaniu, również zaprojektowanym przez ADB, zapewnia takie funkcje, jak równoległe nagrywanie, szybka zmiana kanałów i dostęp do wielu bibliotek VOD. Ta przyszłościowa platforma umożliwia CANAL+ zaoferowanie dostępu do bogatej oferty treści wysokiej jakości, zarówno przez satelitę, jak i drogą internetową. Ułatwia także dostęp do wielu dostawców treści OTT i oferuje moduł Wi-Fi najnowszej generacji zapewniający wygodną i niezawodną łączność sieciową.
 

- Cieszymy się, że możemy wprowadzić platformę satelitarną nowej generacji do CANAL+. Współpraca ADB i CANAL+ sięga 2006 roku, kiedy wspólnie uruchomiliśmy pierwszą platformę HD w Polsce; po 13 latach wprowadzamy na rynek kolejne najlepsze w swojej klasie rozwiązanie. Jesteśmy przekonani, że zaawansowana konstrukcja nowego dekodera satelitarnego, wykorzystująca wszystkie możliwości naszego oprogramowania, pozwoli CANAL+ na stworzenie atrakcyjnej i konkurencyjnej oferty, którą docenią wszyscy abonenci - powiedział Jacek Galik, wiceprezes ds. sprzedaży w ADB.

- ADB jest dobrze znane z wysokiej jakości rozwiązań, które sprawiają, że usługi CANAL+ są postrzegane przez abonentów jako bardzo dobre i niezawodne. Jakość systemów ADB, wieloletnia udana współpraca i ciągłe dostarczanie innowacyjnych funkcji sprawiły, że CANAL+ po raz kolejny wybrał ADB na swojego dostawcę rozwiązań - powiedział Jarosław Kordalewski, wiceprezes zarządu ds. technologicznych i IT Platformy CANAL+.

ADB zaprezentuje swoją ofertę innowacyjnych systemów i usług dla operatorów pay-tv i internetowych na wystawie IBC2019 w Amsterdamie (hala 5.B60).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platforma CANAL+ (ex nc+)


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Famaval 80SP biała

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval, z nowym zawieszeniem z mocnego...

79 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...
reklama