reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koniec kanałów MTV w ofercie Skylink [akt.]

dodano: 2019-09-14 21:33 | aktualizacja: 2019-09-16 10:54
autor: Janusz Sulisz | źródło: parabola.cz

MTV Rocks MTV Hits MTV Dance MTV Networks wyłączy 3 stacje MTV z oferty czesko - słowackiej platformy Skylink, nadawane z satelity Astra na pozycji 19,2°E. Niestety jak się okazuje od 1 października 2019 r. kanały MTV Networks  - MTV Hits, MTV Dance, MTV Rocks nie tylko nie będą dostępne w Skylink i HD Austria, ale także nie będzie opcji doładowania w prepaidowej ofercie MTV Unlimited

MTV Unlimited 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
MTV Dance, MTV Hits i MTV Rocks były dotąd w satelitarnej dystrybucji M7 Group, więc jakby naturalnie trafiły do platform DTH tej grupy.

- MTV nie będą dostępne dla klientów Skylink na satelicie - powiedział Jaromir Glisnik, członek zarządu M7 Group, która obsługuje platformę Skylink.

-  Jednak trzy stacje muzyczne MTV mogą pojawić się w Internecie i mobilnej usłudze Skylink Live TV. Rozważamy wersję OTT  -  dodał Jaromir Glisnik, wskazując na stosunkowo niską oglądalność tych stacji.

Tymczasem abonenci Skylink mają do oglądania inne kanały o tematyce muzycznej w HD - Óčko HD, Óčko Star HD, Óčko Express HD i Óčko Black HD. Kanały te znajdą się w najniższym pakiecie DIGITAL w ramach usługi OTT Skylink Live TV. Widzowie mogą również oglądać inne programy muzyczne z satelity - czeską wersję polskiej stacji Power TV, która jest dystrybuowana FTA lub niemiecką wersję MTV, która jest dystrybuowana z 19,2°E.

Abonenci Skylink teoretycznie mogliby otrzymać kanały MTV Rocks, MTV Dance i MTV Hits z oferty serbskiego operatora telekomunikacyjnego Telekom Srbija, który również świadczy usługi z 23,5°E. Niestety wszystkie trzy stacje MTV zostały wyłączone z Astry 23,5°E w lutym tego roku.

Trzy kanały MTV na razie są częścią pakietów platformy MTV Unlimited, Skylink i HD Austria z 19,2°E, ale od 1.10.2019 prawdopodobnie będzie ich koniec. Stacje były stopniowo wycofywane z innych platform na pozycji 19,2°E.


Parametry techniczne - MTV Hits, MTV Dance, MTV Rocks (do 30.09.2019):

Astra (19,2°E)
tp. 78 (11,973 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK)


Aktualizacja:
Od 1 września 2019 r. brak możliwości doładowania pakietu MTV Unlimited - można poczytać u źródła.


 

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

199 zł Więcej...

Mini PC Android HK1 Box 8K

DI-WAY AND-HK1 to urządzenie - player 8K UHD, który działa...

299 zł Więcej...
reklama