reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netflix w Platformie Canal+ już wkrótce

dodano: 2019-09-16 16:29 | aktualizacja: 2019-09-16 17:28
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Grupa Canal+/satkurier.pl

Canal+ Netflix 16 września br. Grupa CANAL+ i Netflix ogłosili zawarcie partnerstwa. Zgodnie z jego warunkami, od 15 października abonenci Grupy CANAL+ we Francji, który skorzystają z pakietu Ciné Séries, będą mogli uzyskać dostęp w ramach jednej subskrypcji do kanału premium CANAL+ i usługi Netflix. Jak czytamy w komunikacie Grupy CANAL+, podobna oferta ma zostać wprowadzona do Polski już wkrótce.

Platforma Canal+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ten nowy pakiet w cenie 15 euro/miesiąc będzie zawierał standardowy plan Netflixa (2 ekrany, HD) oraz subskrypcję kanału CANAL+. Natomiast Ciné Séries to dodatkowo ponad 20 kanałów z filmami i serialami.

Dzięki temu partnerstwu abonenci będą mogli cieszyć się w ramach jednej subskrypcji szeroką gamą francuskich i międzynarodowych treści, w tym ważnych wydarzeń sportowych na żywo, najnowszych filmów, dokumentów i seriali w CANAL+, a także seriali, filmów, dokumentów, programów rozrywkowych, dla dzieci i wielu innych w ramach Netfixa.

Abonenci pakietu Ciné Séries po raz pierwszy znajdą w tym samym miejscu „Stranger Things”, „Biuro szpiegów”, „Dom z papieru”, „Spiralę”, „Rodzinny biznes” i „Les Sauvages”.
 

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Netflixem, która pozwoli zaoferować naszym abonentom najbogatszą na rynku ofertę kinową i serialową. Netflix jest globalnym odniesieniem w swojej dziedzinie z treściami rozpoznawanymi na całym świecie. Ta oferta uzupełnia naszą ogólną ofertę najnowszych filmów, ważnych wydarzeń sportowych na żywo, światowej klasy seriali, w tym naszych Créations Originales, i umacnia naszą rolę agregatora treści i usług

- powiedział Maxime Saada, dyrektor generalny Grupy CANAL+.

Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z CANAL+, jedną z wiodących europejskich firm medialnych. Dzielimy tę samą pasję do rozrywki i to partnerstwo ułatwi abonentom CANAL+ dostęp do serwisu Netflix - wszystko w ramach jednej subskrypcji. Najpiękniejsze historie nie mają granic i mogą podobać się na całym świecie - a my chcemy zapewnić coraz szerszej publiczności dostęp do szerokiej gamy treści od twórców z całego świata, zarówno na Netflixie, jak i za pośrednictwem naszego partnerstwa z CANAL+

- powiedział Reed Hastings, założyciel i dyrektor generalny Netflixa.

Abonenci CANAL+, którzy już subskrybują Netflixa, będą mogli subskrybować nowy pakiet i korzystać ze wszystkich swoich usług wideo w ramach jednej opłaty. Abonenci CANAL+, którzy chcieliby subskrybować tylko Netflixa, będą mogli to zrobić również na swoich najnowszych dekoderach.

Oferta początkowo dotyczy Francji, ale ma zostać rozszerzona na inne terytoria obsługiwane przez Grupę CANAL+, począwszy już wkrótce od Polski, informuje Grupa CANAL+.

Jak poinformował redakcję satkurier.pl Piotr Kaniowski, rzecznik prasowy Platformy CANAL+o szczegółach oferty, cenach i korzyściach dla abonentów operator będzie informował na przełomie roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...