reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Superstacja tymczasowo bez programów na żywo

dodano: 2019-09-17 10:24
autor: Anita Kaźmierska | źródło: wirtualnemedia.pl

Superstacja Od 16 września br. Superstacja nie nadaje już programów na żywo, a jedynie powtórki. Do tej pory na żywo emitowane były takie audycje, jak „Informacje dnia” oraz „Finał dnia”. Sytuacja potrwa prawdopodobnie do października, kiedy pojawić się ma nowa, docelowa ramówka kanału, informują wirtualnemedia.pl.

Superstacja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, że w czerwcu br. media obiegła informacja, że Superstacja, której 100 proc. udziałów jest w posiadaniu Telewizji Polsat, rezygnuje z tematów politycznych. W związku z tym wielu dziennikarzy zdecydowało się na opuszczenie szeregów redakcyjnych.

Ostatnie wydania takich programów, jak „Informacje dnia” oraz „Finał dnia”, zostały wyemitowane na żywo dnia 15 września. Prowadzący je Piotr Jędrzejek pożegnał się z widzami oraz podziękował im oraz zespołowi za wspólnie spędzone 10 lat.

Programy na żywo wrócą do Superstacji prawdopodobnie na początku października, kiedy pojawi się nowa, docelowa ramówka kanału. Przedstawiona ma zostać również nowa oprawa graficzna. Ponadto redakcja Superstacji ma wkrótce przenieść się do wieżowca Polsatu i tam będzie mieścić się jej newsroom.

Autorem nowej ramówki kanału będzie Grzegorz Jankowski, który w lipcu br. został dyrektorem programowym. Prezesem Superstacji nadal jest Adam Stefanik. W czerwcu br. dołączył do niego Adam Nowe, jako członek zarządu kanału.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD UE 4K

Najtańszy na rynku odbiornik 4K z podwójną głowicą FBC DVB-S2X...

950 zł Więcej...

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K Hollex UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI marki Hollex o długości 3,0m w wersji...

115 zł Więcej...
reklama