reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-05-28 - 2020-05-29 - 2020-05-30

Gdzie oglądać Ligę Mistrzów UEFA w 4K?

dodano: 2019-09-17 14:08
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Liga Mistrzów UEFA 4K Podobnie jak w poprzednim sezonie, także w sezonie 2019/2020 wybrane mecze Ligi Mistrzów UEFA będzie można oglądać w rozdzielczości 4K. Co prawda transmisje nie będą dostępne w tradycyjnych kanałach telewizyjnych, a jedynie jako internetowy strumień w ramach serwisu Ipla, ale to i tak duża gratka dla miłośników piłki nożnej.

Liga Mistrzów UEFA 4K


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Najlepsze klubowe drużyny Europy rozpoczynają 17 września fazę grupową Ligi Mistrzów UEFA. Wszystkie mecze będą dostępne na kanałach Polsat Sport Premium 1 i 2 oraz w 4 serwisach sportowych premium PPV uruchamianych w trakcie trwania spotkań. Będą je mogli śledzić abonenci Cyfrowego Polsatu, użytkownicy serwisu Ipla, klienci taryf sieci Plus posiadający dostęp do pakietu Polsat Sport Premium, a także abonenci wybranych innych platform i sieci, w tym Platformy Canal+.

Najnowocześniejsze i największe studio sportowe oraz profesjonalna ekipa dziennikarzy i komentatorów Polsatu Sport sprawią, że sportowa adrenalina sięgnie zenitu. Wybrane spotkania będą dostępne w Ipli w jakości 4K – w pierwszej kolejce będzie to mecz SSC Napoli – Liverpool FC.

We wtorek i środę odbędą się mecze 1. kolejki fazy grupowej. Na murawie spotkają się m.in.: SSC Napoli – Liverpool FC, Borussia Dortmund – FC Barcelona, Chelsea Londyn – Valencia CF, PSG – Real Madryt i wiele innych. Wszystkie mecze 32 najlepszych drużyn fani Ligi Mistrzów UEFA będą mogli obejrzeć z Grupą Polsat na dwóch całodobowych kanałach Polsat Sport Premium 1 i 2 oraz w 4 serwisach telewizyjnych premium PPV.

Zobacz plan transmisji 1. kolejki Ligi Mistrzów UEFA.

Mecze 2. i 3. kolejki odbędą się odpowiednio 1-2 i 22-23 października, 4. i 5. kolejki – 5-6, 26-27 listopada, a 6. kolejki – 10-11 grudnia. Z rozgrywek wyłonionych zostanie 16 najlepszych drużyn, które zmierzą się ze sobą w fazie pucharowej.


Jak oglądać kanały i fazę pucharową Ligi Mistrzów UEFA?

Cyfrowy Polsat
W Cyfrowym Polsacie wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA w ramach pakietu Polsat Sport Premium – bez reklam, a wybrane spotkania w jakości nazywanej przez operatora Super HD – mogą oglądać klienci telewizji satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej OTT. W dwóch pierwszych technologiach Ligę Mistrzów można mieć w abonamentach już od 50 zł miesięcznie, a w wybranych ofertach jest ona dostępna w cenie abonamentu przez całą długość umowy, także na urządzeniach mobilnych w serwisie Cyfrowy Polsat GO. W telewizji internetowej OTT pakiet Polsat Sport Premium kosztuje 30 zł – można go dokupić do jednego z pakietów podstawowych i włączać w dowolnie wybranych miesiącach. Więcej informacji o ofertach w Cyfrowym Polsacie.

Ipla
Online wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA można śledzić w serwisie rozrywki internetowej Ipla, który dostarcza pakiet Ipla Polsat Sport Premium nie tylko na komputery i urządzenia mobilne, ale także na wybrane Smart TV, pozwalając decydować swoim użytkownikom, co, gdzie, kiedy i jak chcą oglądać. Kibice mogą wybierać pomiędzy wykupieniem miesięcznego dostępu do rozgrywek w cenie 40 zł (w opcji odnawialnej lub jednorazowej) albo całego sezonu w cenie 360 zł. Wybrane spotkania dostępne będą w 4K – 17 września w tej jakości będzie można obejrzeć mecz SSC Napoli – Liverpool FC o godz. 21.00. Więcej informacji o propozycji Ipli.

Plus
Możliwość oglądania wszystkich meczów obydwu rozgrywek klubowych na żywo na urządzeniach mobilnych zapewnia także sieć Plus – w taryfie premium za 70 zł miesięcznie. W tym abonamencie, oprócz wybranej usługi – pakietu Ipla Polsat Sport Premium lub serwisu Tidal albo serwisu HBO GO – klient otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz internetowy pakiet 24 GB, po użyciu którego można dalej swobodnie korzystać z Internetu oraz wybranej usługi z prędkością 2 Mb/s. Więcej informacji o taryfach Plusa.


Najnowocześniejsze i największe studio w Polsce
Lidze Mistrzów UEFA dedykowane jest najnowocześniejsze i największe studio sportowe w Polsce, które Polsat uruchomił przede wszystkim z myślą o tych rozgrywkach. Dzięki temu abonenci Cyfrowego Polsatu, klienci sieci Plus i użytkownicy serwisu Ipla co sezon otrzymają kilkaset meczów z pełną oprawą komentatorską i wizualną najwyższej jakości. Każdy program realizowany jest z wykorzystaniem nowoczesnych technologii – VIZRT, rozszerzonej rzeczywistości (AR) i modeli 3D oraz wirtualnego studia.

Studio sportowe Telewizji Polsat to:
  • 700 m2 powierzchni;
  • jedyna tego typu w Polsce ściana LED-owa Samsunga wysoka na ponad 3 i długa na 24 m o rozdzielczości 4x4K. Pozwala ona na wyświetlanie wielu przekazów jednocześnie, stanowi również istotny element scenografii;
  • cztery plany zdjęciowe, w tym: specjalne miejsca do omawiania statystyk meczowych, plan z dotykowym ekranem do rozrysowywania i szczegółowej analizy ciekawych meczowych sytuacji oraz greenbox, który wirtualnie przeniesie omawiających sytuację ekspertów wprost na boisko, obok grających piłkarzy;
  • obraz realizowany za pomocą 8 kamer, w tym steadicam i kamery na kranie z wysuwanym ramieniem;
  • nowoczesne, zarządzane komputerowo LED-owe oświetlenie studyjne i scenograficzne;
  • miejsca dla publiczności, która będzie śledziła mecze wraz z dziennikarzami i ekspertami w studiu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

409 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

79 zł Więcej...
reklama