reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Czar Par” w TVP2 od 20 września

dodano: 2019-09-18 16:07 | aktualizacja: 2019-09-18 16:43
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP

TVP2 TVP 2 Dwójka „Czar par” W piątek, 20 września o godz. 20:40, po 23 latach przerwy TVP2 zaprasza widzów na premierowy odcinek show „Czar Par”. Program w nowej, dynamicznej i zaskakującej odsłonie poprowadzą Maciej Kurzajewski i Izabella Krzan, a na fotelach jurorów zasiądą znane i lubiane małżeństwa: Katarzyna Cichopek z Marcinem Hakielem, oraz Dorota Chotecka z Radosławem Pazurą. Jurorem specjalnym w pierwszym odcinku będzie aktorka Bożena Dykiel, która przed laty, również brała udział w programie.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Czar par” Maciej Kurzajewski Izabella Krzan TVP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W jesienne piątkowe wieczory, przez dwanaście tygodni będziemy śledzić rywalizację wybranych z całej Polski odważnych, szalonych, a przede wszystkim kochających się par, które w każdym odcinku będą poddawane różnym próbom testującym ich miłość, współdziałanie, poczucie humoru i wiedzę o sobie nawzajem, a to wszystko z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii.
 

Nie chcemy powracać do starej formuły programu, bo czeka nas zupełnie coś nowego, w nowoczesnym wydaniu. Idziemy na żywioł i liczymy na fantastyczne pary, które z pewnością zapewnią nam rozrywkę

- przyznaje jeden z członków jury, Marcin Hakiel.

„Czar Par” był pierwszym telewizyjnym show w Polsce w latach 90. zrobionym z tak wielkim rozmachem! W latach 90. program cieszył się ogromną popularnością. Gdy przychodziła pora emisji, całe rodziny z napięciem obserwowały losy uczestników i ich zaciętą rywalizację. W nowej odsłonie programu uczestnicy ponownie zmierzą się ze spektakularnymi zadaniami, sprawdzającymi ich wiedzę ogólną, znajomość siebie, sprawność fizyczną - często pod presją czasu.

Show telewizyjne w nowej odsłonie poprowadzą: Maciej Kurzajewski i Izabella Krzan.

Zmagania uczestników wybranych na castingach, spośród tysięcy chętnych do rywalizacji par, będą oceniać dwa popularne małżeństwa: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel oraz Dorota Chotecka i Radosław Pazura.
 

Zdaniem gospodarza programu, Macieja Kurzajewskiego, atmosfera w studio jest naprawdę gorąca, a jurorzy nieprzewidywalni:

- Bardzo żywiołowo reagują i dobrze się bawią. Czasami musimy ich ograniczać, choćby w tym, jak wyrywają się do tego, żeby samemu sprawdzić się w jakiejś konkurencji.

W każdym odcinku pojawi się również gość specjalny – ekspert w swojej dziedzinie, a zarazem gorące nazwisko w show-biznesie.

Gościem pierwszego odcinka będzie Bożena Dykiel, która przed laty sprawdzała w programie „Czar Par” zdolności aktorskie jego uczestników.

W każdym odcinku program opuści para z najmniejszą liczbą punktów. W odcinku finałowym spotkają się trzy najlepsze pary, które będą walczyć o niezwykle atrakcyjną nagrodę pieniężną – 300 tysięcy złotych. Zwycięzców nowej edycji programu „Czar Par” wybiorą widzowie w głosowaniu SMS.
 

Na szczęście my będziemy oceniać tylko część konkurencji, więc na nas nie będzie ciążyć całość wyboru, kto przejdzie dalej, a kto odpadnie

- potwierdza Marcin Hakiel.

Wytrwała rywalizacja, wyścig z czasem, sprawdzian zręczności i kreatywności, a także rosnące z odcinka na odcinek emocje! A to wszystko w wykonaniu kochających się par, które dla zwycięstwa gotowe są poddać swoje uczucie wielu testom i próbom!

Teleturniej „Czar Par” już 20 września od godz. 20:40 w TVP2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Osłona LNB Umbrella Light Duty BOX

Plastikowa osłona LNB Umbrella chroni konwertery na antenie przed niekorzystnymi...

39 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...

Kabel Teleste 113 Ultra HD Cu 1m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Teleste 113...

4 zł Więcej...
reklama