reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rusza Amazon Music HD - usługa streamingu muzyki w wysokiej jakości

dodano: 2019-09-19 10:23 | aktualizacja: 2019-09-19 12:03
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Amazon/satkurier.pl

Amazon Music HD Amazon wprowadził nową usługę Amazon Music HD umożliwiającą dostęp na zasadzie streamingu do ponad 50 mln utworów muzycznych w jakości jak na płycie CD (zwanej na potrzeby tej usługi jakością HD) i milionów w jakości studyjnej (Ultra HD). Dostęp do Amazon Music HD kosztuje kilkanaście dolarów miesięcznie. Usługa jest oferowana na razie tylko w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Japonii.

Amazon Music HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dostęp do Amazon Music HD, zapewniającego ​​wysokiej jakości, bezstratny dźwięk, kosztuje 12,99 dol./miesiąc w przypadku użytkowników Prime, 14,99 dol./miesiąc dla klientów Amazon lub dodatkowe 5 dol./miesięcznie w przypadku obecnych subskrybentów Music (plan indywidualny lub rodzinny). Nowi subskrybenci Amazon Music mogą skorzystać z 90-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, a obecni subskrybenci mogą wypróbować Amazon Music HD bez dodatkowych opłat przez 90 dni na amazon.com/music/unlimited/hd.
 

- Podczas tworzenia Amazon Music HD rozmawialiśmy z wieloma artystami, którzy byli podekscytowani tym, że ich fani będą mogli strumieniować swoją ulubioną muzykę i słyszeć ją tak, jak została pierwotnie nagrana - powiedział Steve Boom, wiceprezes Amazon Music. - Od rocka po hip-hop, klasykę i pop, uważamy, że słuchanie muzyki na tym poziomie dźwięku sprawi, iż klienci pokochają swoją ulubioną muzykę i artystów. Wprowadzając nowe wrażenia słuchowe dla naszych klientów i branży, łączymy wygodę streamingu ze wszystkimi emocjami, siłą, czystością i niuansami oryginalnych nagrań.

Amazon Music HD ma na celu oferowanie klientom najlepszej możliwej dla streamingu jakości nagrań, zapewniając niezrównane wrażenia słuchowe. Legendarne albumy, w tym „Rumours” zespołu Fleetwood Mac i „Kind of Blue” Milesa Davisa, mogą stać się odkrywczymi, nowymi doświadczeniami, prawie tak, jakby słuchacz siedział na tych historycznych sesjach studyjnych. Utwory takie jak „Alright” Kendricka Lamara i „Digital Witness” St. Vincent są teraz dostępne w Ultra HD, ujawniając niuanse, które nie były słyszalne w plikach skompresowanych na potrzeby cyfrowego streamingu.
 

- Ziemia zmieni się na zawsze, gdy Amazon wprowadzi streaming wysokiej jakości dla mas - powiedział artysta rockowy Neil Young. - To będzie największa rzecz w muzyce od czasu wprowadzenia cyfrowego audio 40 lat temu.

Amazon Music HD oferuje klientom ponad 50 mln utworów w bezstratnej jakości HD (jakość CD), z głębią bitową 16 bitów, częstotliwością próbkowania 44,1 kHz i przepływnością do 850 kbps. Ponadto klienci mogą przesyłać strumieniowo miliony utworów w jakości Ultra HD (studyjnej), z głębią 24 bitów, częstotliwością do 192 kHz i przepływnością do 3730 kbps.Amazon Music HD jest kompatybilny z wieloma różnymi urządzeniami, w tym komputerami stacjonarnymi, urządzeniami mobilnymi (iOS i Android), wybranymi urządzeniami Echo, Fire TV i Fire Tablets, a także większością produktów Denon i Marantz z wbudowanym HEOS, Polk Audio, Definitive Technology, Sonos, McIntosh, Sennheiser i wieloma innymi.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2020 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2020 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

'SAT Kurier abonament 2020' + książka ANTENY SATELITARNE

Promocyjny pakiet: roczna prenumerata SAT Kurier 2020 + książka tematyczna ...

109 zł Więcej...
reklama