reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Benefis Janusza Gajosa w TVN Fabuła

dodano: 2019-09-20 15:49
autor: Jan Borejko | źródło: TVN Media

TVN Fabuła W najbliższy poniedziałek, 23 września 2019 r. o godz. 20:00, kanał TVN Fabuła pokaże benefis Janusza Gajosa, zrealizowany w ramach 13. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym. Data emisji jest nieprzypadkowa, ponieważ to właśnie tego dnia aktor obchodzi swoje 80 urodziny.

TVN Fabuła
 Benefis Janusz Gajos TVN Fabuła.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Janusz Gajos to jeden z najbardziej cenionych polskich aktorów.

Z okazji jego 80-tych urodzin, podczas 13. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, zrealizowano wyjątkowe spotkanie, które poprowadziła ikona polskiego dziennikarstwa filmowego – Grażyna Torbicka. Ten wyjątkowy jubileusz zatytułowano "4 x 20" podkreślając w ten sposób, że mimo czterech dwudziestoleci obecności w polskiej kinematografii i na scenach teatralnych, artysta wciąż nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Przyjmuje role ciekawe i kontrowersyjne w filmach takich jak „Kler” Wojciecha Smarzowskiego czy „Ciało” Małgorzaty Szumowskiej. Aktor w intymnej, ale i pełnej humoru rozmowie, opowiada o początkach swojej kariery. Wspomina pierwsze wrażenia ze scen filmowych i teatralnych oraz towarzyszące temu poczucie, że ma do czynienia z czymś wyjątkowym, przy jednoczesnej świadomości, próżności zawodu, jaki wykonuje. O tym czym jest dla niego wcielenie się w rolę, opowiada nie kryjąc wzruszenia i zakłopotania. Aktor zdradza również, że jego drugą największą pasją jest fotografia i prezentuje prywatne zdjęcia swojego autorstwa.
 
„Benefis Janusza Gajosa”, poniedziałek, 23 września 2019r. godz. 20:00  
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K Hollex UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI marki Hollex o długości 3,0m w wersji...

99 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...
reklama