reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Benefis Janusza Gajosa w TVN Fabuła

dodano: 2019-09-20 15:49
autor: Jan Borejko | źródło: TVN Media

TVN Fabuła W najbliższy poniedziałek, 23 września 2019 r. o godz. 20:00, kanał TVN Fabuła pokaże benefis Janusza Gajosa, zrealizowany w ramach 13. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym. Data emisji jest nieprzypadkowa, ponieważ to właśnie tego dnia aktor obchodzi swoje 80 urodziny.

 Benefis Janusz Gajos TVN Fabuła.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Janusz Gajos to jeden z najbardziej cenionych polskich aktorów.

Z okazji jego 80-tych urodzin, podczas 13. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, zrealizowano wyjątkowe spotkanie, które poprowadziła ikona polskiego dziennikarstwa filmowego – Grażyna Torbicka. Ten wyjątkowy jubileusz zatytułowano "4 x 20" podkreślając w ten sposób, że mimo czterech dwudziestoleci obecności w polskiej kinematografii i na scenach teatralnych, artysta wciąż nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Przyjmuje role ciekawe i kontrowersyjne w filmach takich jak „Kler” Wojciecha Smarzowskiego czy „Ciało” Małgorzaty Szumowskiej. Aktor w intymnej, ale i pełnej humoru rozmowie, opowiada o początkach swojej kariery. Wspomina pierwsze wrażenia ze scen filmowych i teatralnych oraz towarzyszące temu poczucie, że ma do czynienia z czymś wyjątkowym, przy jednoczesnej świadomości, próżności zawodu, jaki wykonuje. O tym czym jest dla niego wcielenie się w rolę, opowiada nie kryjąc wzruszenia i zakłopotania. Aktor zdradza również, że jego drugą największą pasją jest fotografia i prezentuje prywatne zdjęcia swojego autorstwa.
 
„Benefis Janusza Gajosa”, poniedziałek, 23 września 2019r. godz. 20:00  
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

325 zł Więcej...

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...
reklama