reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-26 - 2020-10-27 - 2020-10-28

21-23.09 Polsat Sport: Puchary, memoriały i derby

dodano: 2019-09-21 06:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 21-22 września br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Puchar Świata siatkarek, mistrzostwa Europy siatkarek w Polsce, na Węgrzech, na Słowacji i w Turcji, mistrzostwa Europy siatkarzy w Belgii, Francji, Holandii i Słowenii, Fortuna 1. Liga, Major League Soccer (MLS), Eredivisie, La Liga Santander, Serie A Tim, Sky Bet Championship, Bundesliga, 2. Bundesliga, rugby - Puchar Świata, PGE Ekstraliga, Nice 1. Liga Żużlowa - Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej, Moto2, Moto3, MotoGP, Formuła 1, Ultimate Fighting Championship (UFC), zapasy - Memoriał Władysława Pytlasińskiego, Grom Challenge, Memoriał Adama Wójcika koszykarzy, tenis ziemny, badminton, jeździectwo - mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody w Jakubowicach oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat News i Superstacja oraz serwisu polsatsport.pl. Na widzów czekać będą m.in.: Puchar Świata siatkarek (więcej tutaj), mistrzostwa Europy siatkarek w Polsce, na Węgrzech, na Słowacji i w Turcji (więcej tutaj), mistrzostwa Europy siatkarzy w Belgii, Francji, Holandii i Słowenii (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), rugby - Puchar Świata (więcej tutaj), PGE Ekstraliga (więcej tutaj), Nice 1. Liga Żużlowa - Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej (więcej tutaj), Moto2 (więcej tutaj), Moto3 (więcej tutaj), MotoGP (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), zapasy - Memoriał Władysława Pytlasińskiego (więcej tutaj), Grom Challenge, Memoriał Adama Wójcika koszykarzy, tenis ziemny, badminton (więcej tutaj), jeździectwo - mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody w Jakubowicach (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Plan emisji:

21 września (sobota)

6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

6:45 Polsat Sport, rugby, Puchar Świata w Japonii, faza grupowa: Australia - Fidżi

7:00 Eleven Sports 1, Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn

8:30 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn

9:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3

9:00 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

9:15 Polsat Sport, rugby, Puchar Świata w Japonii, faza grupowa: Francja - Argentyna

9:55 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP

10:55 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2

11:00 Eleven Sports 1, „GP Confidential” - magazyn

11:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Singapuru: 3. sesja treningowa

11:45 Polsat Sport, rugby, Puchar Świata w Japonii, faza grupowa: Nowa Zelandia - Republika Południowej Afryki

12:35 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3

12:55 Eleven Sports 3, La Liga Santander: Villarreal CF - Real Valladolid
komentują: Michał Mitrut i Marcin Gazda

12:55 Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: VfB Stuttgart - SpVgg Greuther Fürth

13:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3

13:25 Eleven Sports 2, Sky Bet Championship: Leeds United FC - Derby County FC

13:30 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP

13:50 Polsat Sport Extra, Nice 1. Liga Żużlowa: Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej

14:00 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej ATP w Metzu: 1. półfinał gry pojedynczej

14:00 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Singapuru: kwalifikacje

14:10 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

14:35 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

14:55 Eleven Sports 3, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Brescia Calcio

15:00 Polsat Sport, mistrzostwa Europy siatkarzy w Belgii, Francji, Holandii i Słowenii, 1/8 finału: Holandia - Niemcy

15:05 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2

15:25 Eleven Sports 2, Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen - 1. FC Union Berlin

15:30 Eleven Sports 4, La Liga Santander: UD Levante Walencja - SD Eibar

15:35 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2

16:00 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej ATP w Metzu: 2. półfinał gry pojedynczej

16:30 Polsat Sport Extra, „K.O. TV Weekly” - magazyn

17:10 Polsat Sport Extra, Grom Challenge 2019

17:15 Eleven Sports 1, Bundesliga: Werder Brema - RB Lipsk

17:45 Polsat Sport Extra, Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - Odra Opole

17:45 Polsat Sport Fight, zapasy: LXII Memoriał Władysława Pytlasińskiego

17:45 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

17:55 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Hellas Werona

18:30 w Polsacie Sport, 19:05 w TVP Sport oraz 19:50 w Super Polsacie i w TVP1, mistrzostwa Europy siatkarzy w Belgii, Francji, Holandii i Słowenii, 1/8 finału: Hiszpania - Polska

18:30 Polsat Sport News, 2. Memoriał Adama Wójcika koszykarzy: WKS Śląsk Wrocław - Filou Ostende

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:20 Polsat Sport Extra, mistrzostwa Europy siatkarzy w Belgii, Francji, Holandii i Słowenii, 1/8 finału: Słowenia - Bułgaria

20:20 Polsat Sport News, mistrzostwa Europy siatkarzy w Belgii, Francji, Holandii i Słowenii, 1/8 finału: Belgia - Ukraina

20:30 Eleven Sports 1, Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Inter Mediolan

21:50 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

22:30 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn

22:50 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:00 Polsat Sport Extra, mistrzostwa Europy siatkarzy w Belgii, Francji, Holandii i Słowenii, 1/8 finału: Serbia - Czechy

23:00 Polsat Sport News, mistrzostwa Europy siatkarzy w Belgii, Francji, Holandii i Słowenii, 1/8 finału: Rosja - Grecja

23:30 Polsat Sport, mistrzostwa Europy siatkarek w Polsce, na Węgrzech, na Słowacji i w Turcji

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 21 na 22 września (z soboty na niedzielę)

0:30 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn

1:00 Polsat Sport Extra, Major League Soccer (MLS): Atlanta United FC - San Jose Earthquakes

1:00 Polsat Sport News, mistrzostwa Europy siatkarzy w Belgii, Francji, Holandii i Słowenii, 1/8 finału: Francja - Finlandia

1:00 Polsat Sport Premium 2, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

1:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

2:00 Polsat Sport, UFC Fight Night

22 września (niedziela)

5:20 Polsat Sport, Puchar Świata siatkarek: Dominikana - Kenia

6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

6:50 Polsat Sport Extra, Puchar Świata siatkarek: Kamerun - Holandia

7:15 Polsat Sport News, rugby, Puchar Świata w Japonii, faza grupowa: Włochy - Namibia

7:50 Polsat Sport, Puchar Świata siatkarek: Chiny - Brazylia

9:00 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: rozgrzewka w klasie Moto3

9:30 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Changzhou: finał

9:30 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: rozgrzewka w klasie MotoGP

9:45 Polsat Sport Fight, rugby, Puchar Świata w Japonii, faza grupowa: Irlandia - Szkocja

9:50 Polsat Sport Extra, Puchar Świata siatkarek: Rosja - Serbia

10:00 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: rozgrzewka w klasie Moto2

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

11:20 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: wyścig w klasie Moto3

12:10 Polsat Sport Extra, „Atleci” - magazyn

12:10 Polsat Sport News, Puchar Świata siatkarek: Japonia - USA

12:15 Polsat Sport Fight, rugby, Puchar Świata w Japonii, faza grupowa: Anglia - Tonga

12:25 Eleven Sports 2, Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - SPAL 2013 Ferrara

12:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Singapuru: parada kierowców

13:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: wyścig w klasie MotoGP

13:00 w Eleven Sports 1 i 14:55 w TVP Sport, Formuła 1, Grand Prix Singapuru: wyścig

13:00 Eleven Sports 3, Sky Bet Championship: West Bromwich Albion FC - Huddersfield Town FC

14:25 Polsat Sport News, Eredivisie: FC Emmen - Feyenoord Rotterdam

14:30 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: wyścig w klasie Moto2

14:45 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn

14:45 Polsat Sport, Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy

14:55 Eleven Sports 3, Serie A Tim: US Lecce - SSC Napoli Neapol

14:55 Eleven Sports 4, Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - AS Roma Rzym

15:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Metzu: finał gry pojedynczej

15:45 Eleven Sports 2, PGE Ekstraliga, faza play-off: Stelmet Falubaz Zielona Góra - forBET Włókniarz Częstochowa

16:40 Polsat Sport News, Eredivisie: PSV Eindhoven - AFC Ajax Amsterdam

16:50 Polsat Sport, mistrzostwa Europy siatkarzy w Belgii, Francji, Holandii i Słowenii, 1/8 finału: Włochy - Turcja

17:00 Eleven Sports 1, Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund

17:45 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

17:55 Eleven Sports 3, Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - ACF Fiorentina Florencja

18:00 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

18:25 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: Athletic Bilbao - CD Alaves Vitoria

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Eleven Sports 1, La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - Real Madryt CF

20:00 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn

20:40 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Parma Calcio

21:50 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

22:30 Polsat Sport, jeździectwo: mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody w Jakubowicach

22:30 Polsat Sport News, Eredivisie: ADO Den Haag Haga - AZ Alkmaar

23:00 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 22 na 23 września (z niedzieli na poniedziałek)

0:30 Polsat Sport Extra, Major League Soccer (MLS): New York Red Bulls Nowy Jork - Philadelphia Union

1:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

999 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...
reklama