reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa oferta od StarLightMedia w 2020

dodano: 2019-09-21 18:54 | aktualizacja: 2019-09-21 21:35
autor: RO | źródło: telekritika.ua

StarLightMedia Ukraińska grupa medialna StarLightMedia jest gotowa uruchomić pakiet kanałów telewizyjnych i wideo na żądanie na zasadzie subskrypcji. Holding chce zaoferować pełnowartościową usługę OTT na odświeżonej witrynie Teleportal. Kanały autorstwa StarLightMedia to Nowyj, STB, ICTV, M1, M2 i OCE, które są dostępne FTA na satelicie Amos 3 (4°W).

StarLightMedia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grupa telewizyjna StarLightMedia planuje rozwijać teleportal.ua jako usługę OTT. Oprócz biblioteki programów w systemie VOD, zaoferuje pakiet ukraińskich i zagranicznych kanałów. Nadawca zaprosił do swojego projektu pozostałe ukraińskie grupy medialne (1+1 Media, Inter Media Group, Media Group Ukraine) oraz szereg kanałów międzynarodowych.

Uruchomienie usługi OTT może nastąpić na początku 2020 roku.
Widzowie portalu będą mieli dostęp zarówno do linearnych transmisji na żywo kanałów telewizyjnych, jak i do przeglądania archiwum treści tych kanałów w ramach funkcji catch up i time shift. Biblioteka VOD kanałów autorstwa StarLightMedia pozostanie w otwartym dostępie i będzie działać według modelu reklamowego.

Zauważmy, że pozostałe grupy medialne już dysponują własnymi usługami OTT. Operator Viasat Ukraine, który jest związany z 1+1 Media, oferuje platformę Domasznee TV w partnerstwie z Kijewstar. Media Group Ukraine ma związki z OLL.TV (prawnie jest to oddział operatora telekomunikacyjnego Vega, który, podobnie jak MGU, wchodzi do grupy firm System Capital Management).

Źródło: telekritika.ua 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCAM Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

325 zł Więcej...
reklama