reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Piracki portal peka2.tv zablokowany

dodano: 2019-09-21 22:12 | aktualizacja: 2019-09-23 15:03
autor: HP | źródło: cybersport.ru

Match_futbol_ru_sk_360px.jpg Piracki portal streamingowy peka2.tv został zablokowany decyzją sądu z powodu pozwu rosyjskiego kanału Match TV, wynika z raportu cybersport.ru. Wyjaśniono, że decyzja związana jest z nielegalnym nadawaniem meczów piłki nożnej, które pobierano z kanału Match TV.

Illegal streaming piłka 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Portal sc2tv został utworzony w lipcu 2008 r. przez Rusłana Bazhenova w celu transmisji lig koreańskich i europejskich w StarCraft: Brood War. Następnie w 2016 r. projekt został przemianowany i przeniesiony do domeny peka2.tv.

Według portalu cybersports.ru wiadomo tylko, że po zablokowaniu domeny peka2.tv piracka platforma streamingowa nadal działała pod starym adresem: sc2tv.ru.

Przypomnijmy, że wcześniej informowano, że rosyjska grupa Rambler pozwała grupę Mail.Ru z powodu nielegalnych transmisji meczów Premier League. Grupa Rambler, jako właściciel praw telewizyjnych  do transmisji meczów Premier League w Rosji, planuje zablokować nielegalne transmisje w sieci społecznościowej Odnoklassniki. Nie można tego zrobić w zamówieniu przedprocesowym, ponieważ blokada trwa do 24 godzin.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD UE 4K

Najtańszy na rynku odbiornik 4K z podwójną głowicą FBC DVB-S2X...

950 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...

'SAT Kurier abonament za 2020 + maseczka ochronna'

Specjalna oferta rocznej prenumeraty magazynu SAT KURIER w 2020 r....

89 zł Więcej...
reklama