reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wesoła kampania reklamowa Viasat Ukraine

dodano: 2019-09-23 17:56 | aktualizacja: 2019-09-23 19:46
autor: RO | źródło: detector.media

Viasat Ukraine Operator platformy satelitarnej Viasat Ukraine rozpoczął kampanię informacyjno-reklamową pod hasłem „Wszystko przepadło, ale Viasat działa!”. Akcja ma na celu uświadomienie odbiorców telewizji satelitarnej o szyfrowaniu kanałów największych grup medialnych na początku 2020 roku.

https://1k.com.ua/wp-content/uploads/1k/1528911661_63390.jpg
szyfrowanie kanały antena satelitarna


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach kampanii operator pokazuje abonentom serię trzech 15-sekundowych spotów o telewizji, które opowiadają wesołe historie z życia Ukraińców, u których telewizja odgrywa ważną rolę, ponieważ jest jednym z najczęstszych sposobów relaksu i rodzinnego odpoczynku. Także reklamy Viasat mówią o korzyściach, jakie otrzymają widzowie i dostarczają wskazówki, jak wybrać najlepsze rozwiązanie, aby oglądać ulubione kanały po zaszyfrowaniu.

Wraz z kampanią telewizyjną, Viasat Ukraine rozpoczął ofensywę w Internecie. Seria 6-sekundowych zwiastunów, które ładują się na początku wideo przeglądanego przez Internautę. Ich główną ideą jest pokazanie, że nie należy tracić czasu i czekać "aż wszystko zniknie", a działać z wyprzedzeniem.

Wierzymy, że udało nam się z humorem przekazać atmosferę życia rodzinnego małego ukraińskiego miasta, nawiązać emocjonalny kontakt z naszą grupą docelową, a także mamy nadzieję, że po obejrzeniu u widzów poprawi się nastrój, docenią dowcipy i pokochają naszą reklamę. W międzyczasie będziemy nadal dostarczać usługi najwyższej jakości spośród wielu alternatyw dostępnych dla abonentów

- komentuje dyrektor marketingu w Viasat Ukraine, Natalia Limar.

Przypomnijmy, że ostateczną datą zaszyfrowania kanałów największych grup medialnych z Ukrainy jest 20 stycznia 2020 roku. Przekaz na satelicie ma być szyfrowany w Verimatrix.

Źródło: detector.media 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch TechniSat CE 9/12 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/12 HD rozdziela sygnał niezależnie...

400 zł Więcej...

Nagrywarka HD Velocap U5

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

1 290 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

850 zł Więcej...
reklama