Derby Madrytu i Getafe - FC Barcelona w LaLiga

dodano: 2019-09-26 10:35 | aktualizacja: 2019-09-26 11:51
autor: Janusz Sulisz | źródło: CANAL+/Eleven Sports/satkurier.pl

Real Madryt Atletico Madryt Kolejki 6. i 7. hiszpańskiej ligi zaszły tak na siebie, że LaLiga gra codziennie w tym tygodniu. Liderem jest Real Madryt, a wiceliderem Atletico, więc sobotnia rywalizacja tych drużyn w derbach Madrytu będzie bardzo ciekawa. FC Barcelona gra słabo, nie pomagają Messi - w końcu piłkarz roku, ani też Suarez, więc ekipa z Camp Nou ma tylko 10 punktów i dopiero 5. miejsce w tabeli (może mieć 7. miejsce jeśli Real Sociedad i Sevilla wygrają w 6. kolejce).

La Liga Santander LaLiga Eleven Sports Network Atletico Madryt Wanda Metropolitano

Getafe dogoni FC Barcelonę?
Słaba Barca zagra w sobotę o godz. 16:00 na wyjeździe w podmadryckim stadionie Getafe CF, które ma 7 punktów. Jeśli FC Barcelona przegra to zrówna się z Getafe w tabeli. W kontekście późniejszych derbów Madrytu ekipa Getafe może mocno pomóc zarówno Realowi, jak i Atletico.
Transmisja w CANAL+.

Derby Madrytu na stadionie Atletico!
Real Madryt wygrał u siebie z Osasuną Pampeluna 2:0 w ostatnim środowym spotkaniu 6.kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Santiago Bernabeu prowadzenie „Królewskim" zapewnił 9 minut przed przerwą Brazylijczyk Vinicius Junior, który popisał się efektownym uderzeniem z dystansu pod poprzeczkę.

Atletico Madryt pokonało na wyjeździe Mallorce 0:2. Gole dla „Rojiblancos" zdobyli Diego Costa, który celnie przymierzył głową oraz Portugalczyk Joao Felix, który zaskoczył golkipera gospodarzy sytuacyjnym strzałem z kilku metrów.
Transmisja derbów Madrytu w sobotę o godz. 21:00 w Eleven Sports 1.