reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

MTS TV: Podstawowe kanały białoruskie w HD

dodano: 2019-09-26 18:31
autor: RO | źródło: tvnews.by/satkurier.pl

Białoruskie kanały w MTS TV Białoruskie kanały telewizyjne przeszły na nadawanie w wysokiej rozdzielczości w ofercie MTS TV. Chodzi o podstawowe kanały z naziemnej telewizji cyfrowej, które w tej formie dystrybucyjnej pozostają w jakości SD.

Białoruskie kanały w MTS TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Abonenci operatora Mobile TeleSystems (MTS) na Białorusi mogą oglądać Belarus 1 HD, Belarus 2 HD, Belarus 3 HD, Belarus 5 HD, ONT HD, STV HD, Mir HD, RTR Belarus HD i NTV Belarus HD. Pierwsze 7 dni – za darmo, a później 0,42 rubla dziennie w ramach pakietu.

MTS TV to pełnowartościowa telewizja z dodatkowymi funkcjami. Do oglądania dostępnych jest 85 kanałów na telewizorze, smartfonie, tablecie lub komputerze. Abonent odbiera telewizję jednocześnie na czterech urządzeniach. Przy tym może oglądać program na jednym i kontynuować na drugim. Usługa jest dostępna wszędzie, gdzie dociera Internet.

Mobile TeleSystems jest największym operatorem telefonii komórkowej na Białorusi – obecnie ma ponad 5 mln klientów. MTS Belarus jest częścią grupy MTS, wiodącego operatora telekomunikacyjnego w Rosji i krajach WNP. Firma rozpoczęła działalność na Białorusi 27 czerwca 2002 roku. W krótkim czasie stała się liderem pod względem tempa wzrostu (2003 rok) i liczby obsługiwanych abonentów. Dziś co drugi mieszkaniec Białorusi jest subskrybentem MTS.

Źródło: tvnews.by 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii HD


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

469 zł Więcej...

LNB Single BEST HG 101 Ultra Black 0,1dB

Najwyższej jakości konwerter Universal Single LNB o współczynniku szumów 0,1...

35 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 890 zł Więcej...
reklama