reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa ramówka Superstacji [wideo]

dodano: 2019-09-27 10:41 | aktualizacja: 2019-09-27 11:19
autor: Anita Kaźmierska | źródło: tvpolsat.info/omediach.info

Superstacja Zgodnie z zapowiedziami, 30 września br. wystartuje nowa odsłona telewizji Superstacja. Według nieoficjalnych informacji tvpolsat.info, w nowej ramówce znajdzie się m.in. blok informacyjny „Supernews" oraz programy „SuperLudzie", „Emil pogromca mandatów" i „Interwencja". Premierowe programy będą emitowane w trwającym trzy godziny paśmie: od 14:00 do 17:00.

Superstacja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W nowej ofercie Superstacji znajdzie się 12 oddzielnych bloków informacyjnych. Pasmo będzie premierowo emitowane codziennie o godzinie 14:00. Co pół godziny prezentowane będą najważniejsze informacje w ramach serwisu „Supernews”. Kwadrans po pełnej godzinie pojawi się blok interwencyjny „Supernews Interwencja”. Natomiast kwadrans przed pełną godziną stacja pokaże informacje na temat show-biznesu w ramach „Supernews Gwiazdy”. W każdym bloku informacyjnym pojawi się prognoza pogody. 3-godzinne pasmo będzie powtarzane o: 6:00, 10:00, 18:00 i 21:00.

Ponadto widzowie Superstacji będą mogli obejrzeć program „Emil pogromca mandatów”. Seria była premierowo emitowana w Polsat Play. Gospodarz - Emil Rau, jeździ po Polsce, aby interweniować w obronie kierowców. Tropi nadużycia oraz absurdy drogowe oraz patrzy na ręce strażnikom gminnym, prokuratorom i sędziom. Program będzie można oglądać codziennie o godz. 9:00.

Natomiast o godzinie 13:00 Superstacja pokaże program „SuperLudzie”, który przedstawia niezwykłe historie niepełnosprawnych ludzi. Bohaterami odcinków są osoby, które mimo niepełnosprawności prowadzą aktywne życie i mają swoje pasje. „SuperLudzie” premierowo można było oglądać na antenie telewizji Super Polsat.

W nowej ramówce Superstacji nie zabraknie również programów interwencyjnych telewizji Polsat i Polsat News. „Interwencja” oraz „Interwencja Extra” będą emitowane codziennie o godz. 17:00.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

719 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...