reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wyścig kolarski Paris-Tours w 4K

dodano: 2019-09-27 11:24
autor: Anita Kaźmierska | źródło: France TV/satkurier.pl

France TV Sport UHD 4K Kanał France TV Sport UHD 4K pokaże transmisję z wyścigu kolarskiego Paris-Tours. Będą ją mogli śledzić m.in. widzowie będący w zasięgu multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej w regionie Paryża, Nantes i Tuluzy na k. 81.

France TV Sport UHD 4K


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę, 13 października od godz. 15:20 France Télévisions przeprowadzi transmisję z wyścigu Paris-Tours na France 3 oraz w Ultra HD na France TV Sport UHD 4K. Ta druga stacja będzie dostępna w naziemnej telewizji cyfrowej (TNT) w regionie Paryża, Nantes i Tuluzy na k. 81.

Wszystkie kamery podczas realizacji transmisji, w tym kamery Euromedia na pokładzie helikoptera i trzech motocykli, dostarczą sygnał UHD (4K HDR) poprzez łącze HF. Te cztery sygnały będą przekazywane w kierunku samolotu, skąd zostaną wysłane do naziemnego punktu pośredniego, a następnie trafią do sieci Globecast. Stamtąd zostaną przekazane do wozu transmisyjnego France TV, wraz z sygnałami z kamer na linie mety.

Sygnał UHD zostanie następnie przesyłany przez satelitę do węzła France TV (Globecast) i po konwersji na IP udostępniony na potrzeby montażu.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 4K


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...