reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wyścig kolarski Paris-Tours w 4K

dodano: 2019-09-27 11:24
autor: Anita Kaźmierska | źródło: France TV/satkurier.pl

France TV Sport UHD 4K Kanał France TV Sport UHD 4K pokaże transmisję z wyścigu kolarskiego Paris-Tours. Będą ją mogli śledzić m.in. widzowie będący w zasięgu multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej w regionie Paryża, Nantes i Tuluzy na k. 81.

France TV Sport UHD 4K


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę, 13 października od godz. 15:20 France Télévisions przeprowadzi transmisję z wyścigu Paris-Tours na France 3 oraz w Ultra HD na France TV Sport UHD 4K. Ta druga stacja będzie dostępna w naziemnej telewizji cyfrowej (TNT) w regionie Paryża, Nantes i Tuluzy na k. 81.

Wszystkie kamery podczas realizacji transmisji, w tym kamery Euromedia na pokładzie helikoptera i trzech motocykli, dostarczą sygnał UHD (4K HDR) poprzez łącze HF. Te cztery sygnały będą przekazywane w kierunku samolotu, skąd zostaną wysłane do naziemnego punktu pośredniego, a następnie trafią do sieci Globecast. Stamtąd zostaną przekazane do wozu transmisyjnego France TV, wraz z sygnałami z kamer na linie mety.

Sygnał UHD zostanie następnie przesyłany przez satelitę do węzła France TV (Globecast) i po konwersji na IP udostępniony na potrzeby montażu.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 4K


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Opticum Nytro Box HEVC

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

109 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

280 zł Więcej...
reklama