reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wyścig kolarski Paris-Tours w 4K

dodano: 2019-09-27 11:24
autor: Anita Kaźmierska | źródło: France TV/satkurier.pl

France TV Sport UHD 4K Kanał France TV Sport UHD 4K pokaże transmisję z wyścigu kolarskiego Paris-Tours. Będą ją mogli śledzić m.in. widzowie będący w zasięgu multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej w regionie Paryża, Nantes i Tuluzy na k. 81.

France TV Sport UHD 4K


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę, 13 października od godz. 15:20 France Télévisions przeprowadzi transmisję z wyścigu Paris-Tours na France 3 oraz w Ultra HD na France TV Sport UHD 4K. Ta druga stacja będzie dostępna w naziemnej telewizji cyfrowej (TNT) w regionie Paryża, Nantes i Tuluzy na k. 81.

Wszystkie kamery podczas realizacji transmisji, w tym kamery Euromedia na pokładzie helikoptera i trzech motocykli, dostarczą sygnał UHD (4K HDR) poprzez łącze HF. Te cztery sygnały będą przekazywane w kierunku samolotu, skąd zostaną wysłane do naziemnego punktu pośredniego, a następnie trafią do sieci Globecast. Stamtąd zostaną przekazane do wozu transmisyjnego France TV, wraz z sygnałami z kamer na linie mety.

Sygnał UHD zostanie następnie przesyłany przez satelitę do węzła France TV (Globecast) i po konwersji na IP udostępniony na potrzeby montażu.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 4K


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Laminas OFC-1200 G

Podświetlana antena epoksydowa 1,3 m z zawieszeniem AE z podgrzewaną...

1 150 zł Więcej...

Moduł DeltaCAM Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

Antena Televes Ellipse UHF

Antena Televes Ellipse kierunkowa do stabilnego odbioru UHF (DVB-T) z...

379 zł Więcej...
reklama