reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wyścig kolarski Paris-Tours w 4K

dodano: 2019-09-27 11:24
autor: Anita Kaźmierska | źródło: France TV/satkurier.pl

France TV Sport UHD 4K Kanał France TV Sport UHD 4K pokaże transmisję z wyścigu kolarskiego Paris-Tours. Będą ją mogli śledzić m.in. widzowie będący w zasięgu multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej w regionie Paryża, Nantes i Tuluzy na k. 81.

France TV Sport UHD 4K


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę, 13 października od godz. 15:20 France Télévisions przeprowadzi transmisję z wyścigu Paris-Tours na France 3 oraz w Ultra HD na France TV Sport UHD 4K. Ta druga stacja będzie dostępna w naziemnej telewizji cyfrowej (TNT) w regionie Paryża, Nantes i Tuluzy na k. 81.

Wszystkie kamery podczas realizacji transmisji, w tym kamery Euromedia na pokładzie helikoptera i trzech motocykli, dostarczą sygnał UHD (4K HDR) poprzez łącze HF. Te cztery sygnały będą przekazywane w kierunku samolotu, skąd zostaną wysłane do naziemnego punktu pośredniego, a następnie trafią do sieci Globecast. Stamtąd zostaną przekazane do wozu transmisyjnego France TV, wraz z sygnałami z kamer na linie mety.

Sygnał UHD zostanie następnie przesyłany przez satelitę do węzła France TV (Globecast) i po konwersji na IP udostępniony na potrzeby montażu.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 4K


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

720 zł Więcej...