reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat News zwiększył widownię po odkodowaniu

dodano: 2019-09-27 15:42 | aktualizacja: 2019-09-27 16:06
autor: Anita Kaźmierska | źródło: press.pl/satkurier.pl

Polsat News Po odkodowaniu sygnału Polsat News w MUX 4 naziemnej telewizji cyfrowej oraz uruchomieniu dodatkowych emisji w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Trójmieście, nastąpił wzrost widowni tego kanału.

Polsat News


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Według informacji uzyskanych przez press.pl, 23 września, kiedy widownia Polsat News z multipleksu pojawiła się w danych Nielsen Audience Measurement, w każdej minucie stację oglądało 74,8 tys. widzów, z czego 13,3 tys. za pośrednictwem DVB-T. 24 września średnia widownia kanału wyniosła 83,6 tys., w tym 17 tys. drogą naziemną, a 25 września odpowiednio 69,4 tys. i 9,1 tys.

W tych trzech dniach Polsat News miał więcej widzów odbierających jego sygnał naziemnie niż poprzez sieci kablowe. Większość widzów ogląda jednak programy tej stacji za pośrednictwem platform satelitarnych.

Na razie nie jest jasne, czy i kiedy Polsat News zostanie z powrotem zakodowany w DVB-T. Jak wiadomo, emisja ma charakter testowy i trwa od 20 września.
 
Polsat News
Infogram

Źródło: press.pl 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...

Nakładka uszczelniająca gumowa - czarna

Gumowa nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

20 zł Więcej...
reklama