reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

28-30.09 Polsat Sport: Derby i Energa Basket Liga

dodano: 2019-09-28 06:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 28-29 września br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Puchar Świata siatkarek, mistrzostwa Europy siatkarzy w Belgii, Francji, Holandii i Słowenii, Energa Basket Liga, Fortuna: Liga, Fortuna 1. Liga, Major League Soccer (MLS), Eredivisie, La Liga Santander, Serie A Tim, Bundesliga, 2. Bundesliga, rugby - Puchar Świata, Ekstraliga rugby, Formuła 1, Formuła 2, Formuła 3, Ultimate Fighting Championship (UFC), Cage Warriors, tenis ziemny, badminton oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: Puchar Świata siatkarek (więcej tutaj), mistrzostwa Europy siatkarzy w Belgii, Francji, Holandii i Słowenii (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), rugby - Puchar Świata (więcej tutaj), Ekstraliga rugby (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), Formuła 3 (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Cage Warriors (więcej tutaj), tenis ziemny, badminton (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Plan emisji:

28 września (sobota)

5:20 Polsat Sport, Puchar Świata siatkarek: Dominikana - Holandia

6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

6:00 Eleven Sports 1, „GP Confidential” - magazyn

6:30 Eleven Sports 1, Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn

6:45 Polsat Sport News, rugby, Puchar Świata w Japonii, faza grupowa: Argentyna - Tonga

7:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Chengdu: 1. półfinał gry pojedynczej

7:50 Polsat Sport, Puchar Świata siatkarek: Chiny - Serbia

8:30 Polsat Sport Premium 2, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn

9:00 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

9:15 Polsat Sport News, rugby, Puchar Świata w Japonii, faza grupowa: Japonia - Irlandia

9:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Chengdu: 2. półfinał gry pojedynczej

10:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Rosji: 3. sesja treningowa

11:30 Polsat Sport Extra, mistrzostwa świata koszykarzy w Chinach: „Mistrzostwa świata w koszykówce. Szlakiem mundialu” - reportaż

11:45 Polsat Sport News, rugby, Puchar Świata w Japonii, faza grupowa: Republika Południowej Afryki - Namibia

12:10 Polsat Sport Extra, Puchar Świata siatkarek: Japonia - Argentyna

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: PGE Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia

12:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: Athletic Bilbao - Valencia CF Walencja

12:55 Eleven Sports 3, 2. Bundesliga: SSV Jahn Regensburg Ratyzbona - Hamburger SV Hamburg

13:55 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Rosji: kwalifikacje

14:00 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej ATP w Zhuhai: 1. półfinał gry pojedynczej

14:45 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

14:55 Eleven Sports 2, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - SPAL 2013 Ferrara
komentują: Michał Mitrut i Piotr Czachowski

15:25 Eleven Sports 1, Bundesliga: SC Paderborn 07 - FC Bayern Monachium

15:25 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, Bundesliga: RB Leipzig Lipsk - FC Schalke 04 Gelsenkirchen

15:40 Polsat Sport Extra, Formuła 2, Grand Prix Rosji: 1. wyścig

16:00 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej ATP w Zhuhai: 2. półfinał gry pojedynczej

17:00 w Polsacie Sport, 17:35 w TVP1 oraz 17:50 w Polsacie i w Super Polsacie, mistrzostwa Europy siatkarzy w Belgii, Francji, Holandii i Słowenii: mecz o miejsca 3. i 4.: Francja - Polska
komentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga (w Polsacie, w Super Polsacie i w Polsacie Sport)

17:00 Polsat Sport Extra, Puchar Świata siatkarek: Kamerun - USA

17:30 Eleven Sports 1, Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Inter Mediolan

18:25 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: Granada CF Grenada - CD Leganes

18:30 Polsat Sport News, Formuła 3, Grand Prix Rosji: 1. wyścig

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:40 Polsat Sport News, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - FC Groningen

20:00 Polsat Sport Extra, UFC Fight Night 160

20:00 Eleven Sports 1, La Liga Santander: Atletico Madryt - Real Madryt CF

20:40 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - Atalanta BC Bergamo

21:50 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

21:55 Eleven Sports 3, Cage Warriors 107 w Liverpoolu

22:00 Polsat Sport News, Fortuna: Liga: SK Slavia Praga - FK Mlada Boleslav

22:30 Polsat Sport Premium 2, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn

23:00 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 28 na 29 września (z soboty na niedzielę)

0:30 Polsat Sport Premium 2, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn

1:00 Polsat Sport Extra, Puchar Świata siatkarek: Korea Południowa - Brazylia

1:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

4:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Inczhonie: finał

29 września (niedziela)

5:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Inczhonie: finał

5:20 Polsat Sport, Puchar Świata siatkarek: Dominikana - Serbia

6:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Inczhonie: finał

6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

7:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Inczhonie: finał

7:15 Polsat Sport Fight, rugby, Puchar Świata w Japonii, faza grupowa: Gruzja - Urugwaj

7:50 Polsat Sport, Puchar Świata siatkarek: Chiny - Argentyna

8:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Inczhonie: finał

8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

8:55 Polsat Sport News, Formuła 3, Grand Prix Rosji: 2. wyścig

9:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Chengdu: finał gry pojedynczej

9:45 Polsat Sport Fight, rugby, Puchar Świata w Japonii, faza grupowa: Australia - Walia

10:20 Polsat Sport News, Formuła 2, Grand Prix Rosji: 2. wyścig

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

11:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Rosji: parada kierowców

11:55 Eleven Sports 3, La Liga Santander: RCD Espanyol Barcelona - Real Valladolid

12:00 w Eleven Sports 1 i 13:45 w TVP Sport, Formuła 1, Grand Prix Rosji: wyścig

12:10 Polsat Sport Extra, Puchar Świata siatkarek: Japonia - Holandia

12:25 Eleven Sports 2, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Brescia Calcio

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Enea Astoria Bydgoszcz

13:00 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej ATP w Zhuhai: finał gry pojedynczej

13:25 Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: FC Sankt Pauli Hamburg - SV Sandhausen

14:30 Polsat Sport Extra, Puchar Świata siatkarek: Korea Południowa - USA

14:45 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

14:55 Eleven Sports 2, Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Genoa CFC Genua

14:55 Eleven Sports 3, Serie A Tim: US Lecce - AS Roma Rzym

15:55 Eleven Sports 4, La Liga Santander: CD Alaves Vitoria - RCD Mallorca Palma de Mallorca

16:00 Polsat Sport, mistrzostwa Europy siatkarzy w Belgii, Francji, Holandii i Słowenii, finał: Słowenia - Serbia

16:00 Polsat Sport Fight, rugby, Ekstraliga: Master Pharm Rugby Łódź - MKS Pogoń Awenta Siedlce

16:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

16:40 Polsat Sport News, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - FC Twente Enschede

17:00 Polsat Sport Extra, „Atleci” - magazyn

17:00 w Eleven Sports 1 i 17:55 w Eleven Sports 4, Bundesliga: 1. FC Köln Kolonia - Hertha BSC Berlin

17:45 Polsat Sport Extra, Fortuna 1. Liga: Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec

17:55 Eleven Sports 2, Serie A Tim: Cagliari Calcio - Hellas Werona

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:30 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

20:00 w Eleven Sports 1 i 20:40 w Eleven Sports 4, Serie A Tim: AC Milan Mediolan - ACF Fiorentina Florencja

20:00 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn

20:30 Polsat Sport News, Eredivisie: PEC Zwolle - PSV Eindhoven

20:30 Polsat Sport Premium 1, Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn

21:50 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

22:50 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:00 Polsat Sport News, Fortuna: Liga: FC Viktoria Pilzno - AC Sparta Praga

23:25 Polsat Sport Extra, Major League Soccer (MLS): New York Red Bulls Nowy Jork - D.C. United Waszyngton

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 29 na 30 września (z niedzieli na poniedziałek)

1:00 Polsat Sport News, Puchar Świata siatkarek: Kamerun - Kenia

1:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

4:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Tokio: 1. runda gry pojedynczej


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...

Antena Televes Ellipse UHF

Antena Televes Ellipse kierunkowa do stabilnego odbioru UHF (DVB-T) z...

379 zł Więcej...

Player+ BOX z pakietem MAX na 90 dni

Player+BOX to urządzenie pozwalające na odbiór treści za pomocą usługi...

129 zł Więcej...
reklama