reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Erotyczny kanał Kisss TV w 4K

dodano: 2019-09-29 18:07 | aktualizacja: 2019-09-30 10:41
autor: Jan Borejko | źródło: parabola.cz

kisss tv logo 360px.jpg Wkrótce w słowackiej platformie Fotelka TV na satelicie Hispasat 30W-5 (30°W) pojawi się kolejny kanał w jakości Ultra HD. Co ciekawe będzie to dotychczas nieznany kanał erotyczny Kisss TV. Nadawcą tej stacji jest słoweńska firma Satellite and Media Solutions.

Fotelka TV z 4K 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oficjalny start kanału Kisss TV na satelicie Hispasat 30W-5 powinien nastąpić w czwartek, 3 października. Według operatora, kanał będzie miał na celu promowanie swobodnego dostępu do seksualności i zapobieganie... stopniowemu wymieraniu populacji w Europie. Interesująca argumentacja!

Kanał Kisss TV zamierza przyjąć pozytywne podejście do wzrostu liczby ludności. Ma nadawać 24 godziny na dobę.

Transmisja będzie prowadzona w jakości Ultra HD w rozdzielczości 3840 x 2160p z dźwiękiem Dolby Digital. Kisss TV ma być nadawany z przepływnością wideo 12 Mbit/s i kodeku HEVC.

W ramach platformy satelitarnej Fotelka TV erotyczny kanał Kisss TV trafi do pakietu... „Rodinný” (Familijny), ponieważ stacja ma wspierać rodziny z dziećmi. Cena pakietu wynosi 3,90 euro/mies. Transmisja zostanie zaszyfrowana w systemie Panaccess.

Kanał Kisss TV będzie również dostępny w pakietach „Všetko“ i „Úplne všetko“. Kisss TV powinien zastąpić erotyczny kanał Extasy 4K na częstotliwości 11,891 GHz, pol. V, ale parametry techniczne mogą jeszcze ulec zmianie.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 4K


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Ogrzewacz anten Fuba DAA 780/850

Fuba AHZ 780/850 - ogrzewacz do anten satelitarnych Fuba DAA...

649 zł Więcej...

Osłona LNB Umbrella Heavy Duty BOX

Plastikowa osłona LNB Umbrella chroni konwertery na antenie przed niekorzystnymi...

39 zł Więcej...

Kabel Megasat Quattro 90dB 5m

Tani, poczwórny przewód koncentryczny 75 ohm w kolorze białym Megasat...

35 zł Więcej...
reklama