reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dzień Polskiej Muzyki na antenie MTV Music

dodano: 2019-09-30 11:14
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Dzień Polskiej Muzyki

Dzień Polskiej Muzyki We wtorek, 1 października obchodzony jest Dzień Polskiej Muzyki. Kampania organizowana przez agencję Artistars ma na celu promowanie polskiej muzyki, jak również wsparcie polskiego rynku muzycznego.

Dzień Polskiej Muzyki


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W związku z wydarzeniem, w godz. 10:00 - 11:00 w wielu rozgłośniach radiowych (RMF FM, Radio Zet, RMF Maxxx, RMF Classic, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, Rock Radio i Eska) oraz na antenie MTV Music emitowane będą tylko utwory polskich artystów. Wśród nich Dawid Podsiało w utworze „Trofea”, Taconafide „Tamagotchi”, Mela Koteluk „Melodia ulotna” i wielu innych. Ponadto przez cały dzień będzie można usłyszeć polskiej muzyki znacznie więcej niż zazwyczaj. Z kolei dla subskrybentów Spotify, na stronie głównej platformy, udostępnione zostaną playlisty z polską muzyką.

W wydarzeniu biorą również udział wybrane sklepy muzyczne i bileterie, w tym Eventim, które tego dnia będą oferowały promocje na zakup biletów na koncerty.

Kampania towarzyszy konferencji Music Export Conference organizowanej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, która już po raz czwarty odbędzie się w dniach 1-2 października w Warszawie.

Dzień Polskiej Muzyki ma także za zadanie uświadomienie słuchaczom, że to oni kształtują wartość i pozycję polskiego rynku muzycznego na świecie, tak samo jak artyści.

W tym roku kampania obejmie cały kraj, by w kolejnych edycjach przekroczyć jego granice.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android HK1 Box 8K

DI-WAY AND-HK1 to urządzenie - player 8K UHD, który działa...

299 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

890 zł Więcej...
reklama