reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Superstacja w nowej odsłonie

dodano: 2019-10-01 11:07 | aktualizacja: 2019-10-01 11:58
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Telewizja Polsat/satkurier.pl

Superstacja 30 września br. o godz. 14:00 z nową ramówką wystartowała Superstacja. Założeniem nowej Superstacji jest całkowicie nowe w Polsce podejście do telewizji – blisko ludzkich spraw, podane prostym językiem, prostymi środkami wyrazu, bez tzw. gadających głów, w nowym stylu, z nastawieniem na sprawy ważne dla zwykłych ludzi. Ponadto warto dodać, że według nieoficjalnych informacji, 11 października Superstacja ma ruszyć na satelicie w jakości HD.

Superstacja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Jeżeli będzie się nas nazywać telewizją tabloidową, którą my rozumiemy jako telewizję broniącą ludzkich spraw, informującą o problemach i sprawach zwykłego Polaka, a przy tym trzymającą rękę na pulsie w świecie show-biznesu – to tak, będziemy pierwszym polskim telewizyjnym tabloidem

– mówi Grzegorz Jankowski, dyrektor programowy Superstacji.

Nowe cechy kanału to przede wszystkim dynamika, duża zmienność tematyki i jej różnorodność. Poszczególne bloki tematyczne poświęcone będą informacjom, interwencjom i show-biznesowi. Programy będą prowadzone przez nowe twarze w polskiej telewizji – stacja stawia na młodych, energicznych dziennikarzy i prezenterów.
 

Nowa jest również oprawa graficzna, która ma odzwierciedlać nowy charakter stacji. Stąd wybór kolorystyki charakterystycznej dla codziennej prasy popularnej.

Istotnym elementem nowości będzie interaktywność – stacja będzie otwarta na publikację filmików kręconych i przesyłanych przez widzów.

W każdej godzinie między 14:00 a 17:00 emitowane będą szybkie serwisy, każdy po około 15 minut – informacyjny, interwencyjny i show-biznesowy. Premierowe pasmo będzie powtarzane cztery razy w ciągu doby: o 6:00, 10:00, 18:00 i 21:00.
 

Dopiero zaczynamy przygodę z nową Superstacją i nasza pierwsza ramówka będzie swego rodzaju testem – przetestują nas widzowie. Od ich reakcji będą zależały nasze dalsze działania i ewentualne kolejne elementy w ramówce. Nikt nigdy przed nami nie robił telewizji tabloidowej – jesteśmy w Polsce pionierami w tym obszarze. Liczymy jednak, że widzowie przyjmą pozytywnie nasze nowe podejście do telewizji

– dodał Grzegorz Jankowski.

Nową oprawę przygotowała niemiecka agencja kreatywna Luxlotusliner, która pracuje z największymi stacjami telewizyjnymi na świecie, a na swoim koncie ma wiele nagród, między innymi „German Design Award” w kategorii sztuk audiowizualnych.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

LNB Single BEST HG 101 Ultra Black 0,1dB

Najwyższej jakości konwerter Universal Single LNB o współczynniku szumów 0,1...

35 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

280 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

849 zł Więcej...
reklama