reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premiera nowego serialu „Hudson i Rex” na 13 Ulicy

dodano: 2019-10-01 14:28
autor: Jakub Sulisz | źródło: NBC Universal

Serial „Hudson i Rex” 13 Ulica Już w czwartek 3 października kanał 13 Ulica przedstawi widzom nowy detektywistyczny duet. Zawodowymi partnerami w tym policyjnym serialu będą detektyw Charlie Hudson (John Reardon) oraz Rex – owczarek niemiecki, który w rzeczywistości nosi dumne imię Diesel vom Burgimwald. Razem stworzą niebywale skuteczną parę, która stoi na straży prawa w St. John w Kanadzie.

Serial „Hudson i Rex” 13 Ulica


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Charlie Hudson, dociekliwy detektyw o nienagannej reputacji pracuje w departamencie policji w St. John w Kanadzie. Dzieciństwo spędził na czytaniu powieści kryminalnych w księgarni swojej ciotki, wykształcając przy tym niezwykłą umiejętność dedukcji. Wiele lat doświadczenia w wydziale zajmującym się ciężkimi przestępstwami sprawiło, że bohater nie chodzi na ustępstwa bez względu na to, czy chodzi o pracę, czy życie prywatne, co na pewno w pewnym stopniu przyczyniło się do rozpadu jego małżeństwa. 

Charlie i Rex spotykają się w trudnym dla obojga czasie. Pies jest agresywny po śmierci opiekuna w dywizji K9 i nikt nie jest w stanie nad nim zapanować, a detektyw jest w trakcie rozwodu. Bohater postanawia przygarnąć psa na kilka dni, by uchronić przed uśpieniem, ale wkrótce dostrzega niezwykłe umiejętności czworonoga, które mogą ułatwić mu pracę śledczego. Dzięki wyostrzonym zmysłom owczarka niemieckiego i doświadczeniu policjanta partnerzy będą wspólnie badać zawiłe sprawy kryminalne, depcząc po piętach przestępcom. 
 

Wśród czekających na nich zagadek będzie sprawa porwania, która ujawni pewien spisek oraz śmierć złodzieja sztuki, której trop prowadzi do świata wyższych sfer. Dzięki zwinnej pracy detektywa Charliego i przenikliwym psim zmysłom Reksa tej pary nie da się powstrzymać. 

W serialu wystapili m.in. John Reardon (znany z Tron: Dziedzictwo, serialu Uczeń Merlina czy  Strasznego filmu 4), Mayko Nguyen (m.in. Śledczy do pary, Slasher), Kevin Hanchard (Orphan Black, Legion samobójców) Justin Kelly (m.in. Between, Mapy gwiazd) i oczywiście Deisel vom Burgimwald jako tytułowy Rex. 

Premiera serialu „Hudson i Rex” już w czwartek 3 października o 21:00 na kanale 13 Ulica.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...