reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Usługa Ochrona Internetu w sieci Play

dodano: 2019-10-01 22:10 | aktualizacja: 2019-10-02 11:40
autor: Jakub Sulisz | źródło: Play

Nie zgub dziecka w sieci Play deklaracja Play wie jak ważne dla dzieci i ich rodziców jest odpowiednie wejście w świat Internetu. Sieć daje mnóstwo możliwości, ale też i sporo zagrożeń zwłaszcza dla jej najmłodszych użytkowników. Dlatego też w Ministerstwie Cyfryzacji przedstawiciel Play podpisał bardzo ważny dokument – deklarację współpracy na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w Internecie.
 


Nie zgub dziecka w sieci Play deklaracja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
To niezwykle istotne porozumienie w kwestii przyszłych działań. Dzięki niemu Play zadeklarował pełną gotowość do współpracy w zakresie ochrony najmłodszych użytkowników internetu. Taka współpraca ma pozwolić na wypracowanie odpowiednich działań służącym ochronie dzieci i młodzieży przed szkodliwymi treściami oraz negatywnymi zjawiskami i zachowaniami w Internecie.

Sama ochrona najmłodszych to jednak za mało. W planach jest także kampania edukacyjno-informacyjna „Nie zagub dziecka w sieci” mająca na celu wzrost świadomości wśród rodziców.

A w ochronie zarówno dzieci jak i dorosłych może pomóc jedna z usług – Ochrona Internetu. To szereg rozwiązań ułatwiających zachowanie bezpieczeństwa w sieci takich jak:
  • bezpieczne płatności
  • ochrona rodzicielska
  • bezpieczeństwo danych
Dlatego też od jutra rusza kampania w mediach społecznościowych, w której Play będzie promować właśnie usługę Ochrona Internetu, której wypróbowanie jest przez pierwszy miesiąc bezpłatne.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 790 zł Więcej...

Antena Triax TDS 120 A grafit

Antena stalowa, cynkowana 120 cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze...

299 zł Więcej...
reklama