reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jesień w TVN Fabuła

dodano: 2019-10-02 13:15 | aktualizacja: 2019-10-02 13:37
autor: Jakub Sulisz | źródło: TVN

„Przystanek Hollywood” TVN Fabuła Tej jesieni TVN Fabuła po raz kolejny pokaże autorskie programy, wyjątkowe wywiady, największe hity kinowe oraz popularne seriale polskie i zagraniczne. W tym sezonie nie zabraknie również nowości. Najbardziej filmowy kanał grupy TVN Discovery Polska to „Po pierwsze kino”!

Grażyna Torbicka Zaprasza TVN Fabuła


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grażyna Torbicka to niekwestionowany autorytet w dziedzinie sztuki filmowej. W swoim programie przeprowadzi pogłębione rozmowy z twórcami o tym, co jest dla nich najważniejsze, co tak naprawdę myślą o kinie i otaczającym ich świecie. Gośćmi dziennikarki będą postacie, które weszły już z impetem do świata polskiego i europejskiego kina, ale wciąż reprezentują nowe pokolenie artystów. Już w najbliższy poniedziałek, 7 października o godzinie 23:00, Grażyna Torbicka porozmawia z Agnieszką Smoczyńską.

„Grażyna Torbicka Zaprasza”, od 7 października, w każdy poniedziałek, po 22:00 w TVN Fabuła
„Europa Filmowa” to program, w którym aktor Rafał Zawierucha wyrusza w podróż po Europie śladami największych europejskich i światowych dzieł filmowych, pokazując widzom miejsca, gdzie kręcono do nich zdjęcia. W programie zobaczymy jak świat realny zamienia się w filmową iluzję. Goście Rafała – wybitni twórcy i autorytety kina - zdradzą widzom tajniki swojej pracy na planach największych filmowych produkcji.

„Europa Filmowa” od 8 października, w każdy wtorek, ok. 22:00 w TVN Fabuła
Jesienną nowością w ramówce TVN Fabuła będą „Seriaale”, czyli wyjątkowy cykl programów, poświęconych wyłącznie opowieściom w odcinkach. Oglądane z wypiekami na twarzach, pochłaniane niemal kompulsywnie, sezon za sezonem. Pełne rozmachu i emocji tak żywych, że trudno wybudzić się z ulubionych historii. Seriale to dziś nie tylko kino na najwyższym poziomie, to stan umysłu milionów widzów na całym świecie. Dyskusję poprowadzą ekspertki w dziedzinie kultury: Kaja Klimek i Olga Szmidt.

„Seriaale”, od 9 października, w każdą środę, po 22:00 w TVN Fabuła
W „Przystanku Hollywood” Anna Wendzikowska przedstawi najbardziej aktualne wiadomości ze świata Hollywood. Widzowie zobaczą rozmowy z popularnymi aktorami oraz reżyserami. W programie pojawią się również kulisy topowych produkcji z fabryki snów.

„Przystanek Hollywood”, od 10 października, w każdy czwartek, po 22:00 w TVN Fabuła
W tym sezonie Andrzej Sołtysik powróci nie z jednym, ale aż z dwoma autorskimi formatami. „Motywy filmowe” to nowy program, w którym znany dziennikarz poprowadzi widzów tropem wybranych motywów występujących w kinematografii. Wraz z prowadzącym prześledzimy jego ulubione produkcje, szukając w nich lejtmotywu parasola, statku, gitary czy gry planszowej. Każdy odcinek okraszą ciekawostki z planu i filmowe anegdoty.

„Motywy filmowe”, od 7 października, od poniedziałku do piątku, o 15:05 w TVN Fabuła
Sołtysik powróci również z kolejną odsłoną znanego już widzom programu, w którym odkryje to bardziej wstydliwe i kontrowersyjne oblicze X muzy. Na przykładzie konkretnych tytułów i gwiazd filmowych prześledzi kilka mniej oczywistych wątków w historii kinematografii.

„Andrzej Sołtysik”, od 11 października, w każdy piątek, po 22:00 w TVN Fabuła
„Po pierwsze kino” to cykl, w którym gwiazdy kina, zarówno aktorzy, reżyserzy, jak i scenarzyści opowiadają o swoich doświadczeniach z kinem. Jaka scena wywarła na nich największe wrażenie? Jakie są ich najpiękniejsze wspomnienia związane z filmem? W nowej serii TVN Fabuła pojawią się między innymi Magdalena Boczarska, Tomasz Karolak, Sonia Bohosiewicz, Andrzej Seweryn, Jagoda Szelc, czy Jacek Poniedziałek.

TVN Fabuła to także ogromna dawka mocnych pozycji filmowych. Jesienią widzowie będą mogli zobaczyć kultowe klasyki takie jak „Władca pierścieni”, „Gwiezdne wojny”, czy „Iron Man”. Nie zabraknie również hitów kinowych ostatnich lat: „Grawitacja”, „Wiek Adeline” i „W głowie się nie mieści”. Jesienią kanał przygotował dla swoich widzów przegląd polskich komedii w ramach którego wyemituje m.in. „Lejdis”, „Testosteron”, „Ile waży koń trojański”, „Po prostu przyjaźń”, „Nigdy w życiu”


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 5-6/2020 wersja elektroniczna

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

10 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...
reklama