reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Amazon Prime Video w ofercie T‑Mobile

dodano: 2019-10-02 15:13 | aktualizacja: 2019-10-04 14:33
autor: Anita Kaźmierska | źródło: T-Mobile

Amazon Prime Video Jako pierwszy spośród polskich operatorów T‑Mobile wprowadza do swojej oferty usługę Amazon Prime Video. To kolejna platforma wideo, którą operator włącza do wyselekcjonowanej oferty. T‑Mobile udostępni aplikację Prime Video również na swoim dekoderze. Usługa jest dostępna od 2 października br.

Amazon Prime Video T-Mobile


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
T‑Mobile rozszerza wachlarz rozrywki oferowanej w ramach ofert konwergentnych. Z początkiem października obecni i nowi klienci Magenty 1 lub innych usług mobilnych będą mogli subskrybować Amazon Prime Video i płacić za tę usługę na jednym rachunku T‑Mobile. Klienci będą mogli skorzystać z 7-dniowego okresu promocyjnego, a po aktywacji usługi uzyskać dostęp do Prime Video również za pośrednictwem dekodera 4K T‑Mobile na Androidzie.
 

Konsekwentnie rozwijamy naszą ofertę konwergentną o starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości. Decyzja o włączeniu Amazon Prime Video do naszej oferty była naturalną konsekwencją takiego podejścia. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że to właśnie T‑Mobile jako pierwszy operator w Polsce będzie zapewniał klientom dostęp do pełnej doskonałych produkcji biblioteki Amazon Prime Video

– powiedział Frederic Perron, członek zarządu ds. rynku prywatnego w T‑Mobile Polska.

Klienci T‑Mobile będą mogli na bieżąco śledzić losy bohaterów produkcji Amazon Originals, takich jak „Carnival Row”, „Tom Clancy’s Jack Ryan”, „The Grand Tour” czy „The Boys”, kupując Amazon Prime Video jako usługę dodaną. Miesięczny koszt dostępu do platformy to w promocji, trwającej do 15 listopada br., 13 zł, a następnie 26 zł. które zostaną dodane do zbiorczego rachunku za usługi T‑Mobile.

Operator planuje również stworzenie szerokiej gamy pakietów łączących Amazon Prime Video z innymi usługami telekomunikacyjnymi i rozrywkowymi. Nowa oferta wpisuje się w długofalową strategię firmy, w ramach której T‑Mobile będzie oferował klientom coraz szerszy zakres usług, ze szczególnym nastawieniem na rozwój produktów dla domu.

Wraz z dołączeniem do oferty treści wideo nowego partnera, T‑Mobile zadbał również o nowy interfejs swojego dekodera. Odświeżony panel użytkownika zapewnia bardziej intuicyjny dostęp do usług telewizyjnych i wideo, w tym Amazon Prime Video, Netflix, YouTube, platformy Ipla z kanałami telewizyjnymi oraz unikalny pakiet sportowy z Ipla Sport i Ipla Eleven Sports. Odświeżone menu zawiera również nowe zakładki tematyczne, takie jak „Sport” czy „Filmy i seriale”. Klienci, którzy już zakupili urządzenie, jeszcze w październiku otrzymają informację o dostępnej aktualizacji urządzenia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Famaval 80SP biała

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval, z nowym zawieszeniem z mocnego...

79 zł Więcej...

Konwerter Single Televes LNB

Ostatni model pojedynczego konwertera Universal hiszpańskiej firmy Televes. Charakterystyczna pomarańczowa...

35 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD Combo

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 269 zł Więcej...
reklama