reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

5-7.10 Polsat Sport: Superpuchar Polski i derby

dodano: 2019-10-05 07:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 5-6 października br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Superpuchar Polski siatkarek, Puchar Świata siatkarzy, Energa Basket Liga, Fortuna: Liga, Fortuna 1. Liga, Major League Soccer (MLS), Sky Bet Championship, Eredivisie, La Liga Santander, Serie A Tim, Bundesliga, 2. Bundesliga, rugby - Puchar Świata, Ekstraliga rugby, FIA World Endurance Championship, Moto2, Moto3, MotoGP, wyścigi konne - Wielka Warszawska, Ultimate Fighting Championship (UFC), Armia Fight Night 7: „Pamięci bitwy pod Kockiem” w Lublinie, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: Superpuchar Polski siatkarek (więcej tutaj), Puchar Świata siatkarzy (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), rugby - Puchar Świata (więcej tutaj), Ekstraliga rugby (więcej tutaj), FIA World Endurance Championship (więcej tutaj), Moto2 (więcej tutaj), Moto3 (więcej tutaj), MotoGP (więcej tutaj), wyścigi konne - Wielka Warszawska (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Armia Fight Night 7: „Pamięci bitwy pod Kockiem” w Lublinie (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Plan emisji:

5 października (sobota)

5:05 w TVP Sport i 5:20 w Polsacie Sport, Puchar Świata siatkarzy: Argentyna - Polska

5:20 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3

6:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Tokio: 1. półfinał gry pojedynczej

6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

6:10 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP

6:50 Polsat Sport News, Puchar Świata siatkarzy: Brazylia - Rosja

6:55 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2

7:15 Polsat Sport Fight, rugby, Puchar Świata w Japonii, faza grupowa: Australia - Urugwaj

7:20 Polsat Sport, Puchar Świata siatkarzy: Tunezja - Włochy

7:35 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3

8:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Tokio: 2. półfinał gry pojedynczej

8:00 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3

8:30 Polsat Sport Premium 2, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn

8:30 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP

9:10 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

9:35 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

9:50 Polsat Sport, Puchar Świata siatkarzy: Australia - Iran

10:00 Polsat Sport Fight, rugby, Puchar Świata w Japonii, faza grupowa: Anglia - Argentyna

10:05 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2

10:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Pekinie: 1. półfinał gry pojedynczej

10:30 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2

11:45 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: Enea Astoria Bydgoszcz - Polski Cukier Toruń

12:30 Polsat Sport Fight, rugby, Puchar Świata w Japonii, faza grupowa: Japonia - Samoa

12:55 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: Hamburger SV Hamburg - SpVgg Greuther Fürth
komentują: Michał Wszołek i Michał Świrkula

13:00 Polsat Sport Extra, Puchar Świata siatkarzy: Japonia - USA

13:00 Polsat Sport News, Puchar Świata siatkarzy: Egipt - Kanada

13:25 Eleven Sports 2, Sky Bet Championship: Fulham FC Londyn - Charlton Athletic FC Londyn

14:55 Eleven Sports 4, Serie A Tim: SPAL 2013 Ferrara - Parma Calcio

15:00 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej ATP w Pekinie: 2. półfinał gry pojedynczej

15:00 Eleven Sports 1, Bundesliga: FC Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim
komentują: Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak

15:00 Eleven Sports 3, Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen - RB Leipzig Lipsk

15:55 Eleven Sports 2, La Liga Santander: Real Madryt CF - Granada CF

17:00 Eleven Sports 4, Bundesliga: „Bundesliga Special: Interview of the Month” - magazyn

17:30 Polsat Sport, Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - Warta Poznań

17:30 w Eleven Sports 1 i 18:25 w Eleven Sports 4, Bundesliga: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - 1. FC Köln Kolonia

17:55 Eleven Sports 2, Serie A Tim: Hellas Werona - UC Sampdoria Genua

18:00 w Polsacie Sport Fight i 20:00 w Polsacie Sport, Armia Fight Night 7: „Pamięci bitwy pod Kockiem” w Lublinie

19:00 Polsat Sport News, Fortuna: Liga: AC Sparta Praga - MFK Karvina Karwina

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:25 w Eleven Sports 1 i 20:40 w Eleven Sports 4, Serie A Tim: Genoa CFC Genua - AC Milan Mediolan

21:10 Polsat Sport News, „K.O. TV Classics” - magazyn

22:30 Polsat Sport Premium 2, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn

22:50 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:30 Superstacja, „Supernews” - serwis informacyjny

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny


Noc z 5 na 6 października (z soboty na niedzielę)

0:30 Polsat Sport Premium 2, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn

1:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

3:40 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: rozgrzewka w klasie Moto3

4:00 Polsat Sport Extra, Ultimate Fighting Championship 243 (UFC243)

4:00 (w nocy z soboty na niedzielę, z 5 na 6 października br.) w Polsacie Sport News i 8:30 (w niedzielę, 6 października br.) w Eurosporcie 1, FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Oyamie

4:10 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: rozgrzewka w klasie Moto2

4:40 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: rozgrzewka w klasie MotoGP


6 października (niedziela)

5:05 w TVP Sport i 5:20 w Polsacie Sport, Puchar Świata siatkarzy: Włochy - Polska

6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

6:00 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: wyścig w klasie Moto3

6:45 Polsat Sport Fight, rugby, Puchar Świata w Japonii, faza grupowa: Nowa Zelandia - Namibia

7:20 Polsat Sport, Puchar Świata siatkarzy: USA - Tunezja

7:20 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: wyścig w klasie Moto2

8:00 Polsat Sport Extra, wyścigi konne: Wielka Warszawska

8:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Tokio: finał gry pojedynczej

8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

9:00 Eleven Sports 4, La Liga Santander

9:00 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: wyścig w klasie MotoGP

9:45 Polsat Sport Fight, rugby, Puchar Świata w Japonii, faza grupowa: Francja - Tonga

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

11:00 Polsat Sport Extra, Puchar Świata siatkarzy: Iran - Brazylia

11:55 Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: RCD Mallorca Palma de Mallorca - RCD Espanyol Barcelona

12:10 Polsat Sport News, Eredivisie: ADO Den Haag Haga - AFC Ajax Amsterdam

12:25 Eleven Sports 1, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Udinese Calcio Udine

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: HydroTruck Radom - Start Lublin

13:25 Eleven Sports 2, Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - FC Augsburg

13:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Pekinie: finał gry pojedynczej

13:55 Eleven Sports 4, La Liga Santander: Celta Vigo - Athletic Bilbao

14:25 Polsat Sport News, Eredivisie: Fortuna Sittard - Feyenoord Rotterdam

14:45 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn

14:55 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - SS Lazio Rzym

14:55 Eleven Sports 3, Serie A Tim: AS Roma Rzym - Cagliari Calcio

15:00 Polsat Sport Fight, rugby, Ekstraliga: KS Budowlani Lublin - MKS Ogniwo Sopot

15:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: Real Valladolid - Atletico Madryt

16:00 Polsat Sport Extra, „Atleci” - magazyn

16:40 Polsat Sport Extra, Eredivisie: PSV Eindhoven - VVV-Venlo

17:00 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Torino FC Turyn - SSC Napoli Neapol

17:30 Polsat Sport, Superpuchar Polski siatkarek: ŁKS Commercecon Łódź - Grupa Azoty Chemik Police

17:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Werder Brema

18:00 Polsat Sport News, Fortuna: Liga: FK Jablonec - SK Slavia Praga

18:50 Polsat Sport Extra, Puchar Świata siatkarzy: Argentyna - Japonia

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:30 Polsat Sport Premium 1, Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn

20:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

20:00 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Inter Mediolan - Juventus FC Turyn

20:00 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn

20:30 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

21:00 Polsat Sport Extra, Puchar Świata siatkarzy: Kanada - Australia

22:20 Polsat Sport News, Major League Soccer (MLS): Portland Timbers - San Jose Earthquakes

23:00 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:30 Superstacja, „Supernews” - serwis informacyjny

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 6 na 7 października (z niedzieli na poniedziałek)

0:30 Polsat Sport News, Major League Soccer (MLS): FC Dallas Frisco - Sporting Kansas City

1:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

325 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Player+ BOX z pakietem MAX na 90 dni

Player+BOX to urządzenie pozwalające na odbiór treści za pomocą usługi...

129 zł Więcej...
reklama